Sayfa 146/280 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. sermaye artırım kapı gelmeyince millet satmak için sıraya girdi. eşleşme tabanda şimdilik hayırlısı bakalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,210
    Aglayacak cok adam varTers psikoloji uygulamak lazim telegramcilara onlar bfreni iyi parlattilar
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Tahtada bir savaş var. Çok değişken.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,210
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Bugün herkesin kafası karışmış sayın Filozof . şu tahtacı ya brisa olayını anlatırsanız memnun oluruz.

6. Bu global Kimin malını satıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Bu global Kimin malını satıyor.
    Elinde 3300 lot vardı sattı.

8.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Bugün herkesin kafası karışmış sayın Filozof . şu tahtacı ya brisa olayını anlatırsanız memnun oluruz.
    tahtacıların istedigi de bu kafalar karışsın ve korku tüneli oluşsun isterler hele bir de seçim belirsizligi endeks karışıklıgı olursa tam yaglı ballı börek onlar için ama bfren için bence ok yaydan çıktı er geç bu sermaye artışı gelecek bence en geç 1 yıl içersinde tabi gk la patron bir süpriz yapmazsa ki yapabilir de ve tek beklenti zaten bu da degil aslında yeni yatırım da bitmiş teknolojiye ayak uydurup elektirikli fren sistemleri de yatırımı bitmiş bir şirket benim sermaye artırımı için eylül 28 dememdeki kafamdaki hesap temettü beni bu düşünceye sevk etti fakat her an her şey olabilir şu aralar sn hocanın da dedigi gibi kafası karışmışların satışlarını karşılamak ve bunu da altlardan alabilmek hayırlısı deyip beklemeye ve fırsat buldukça kendi adıma alıma devam derim bana alım için zaman kazandırıyor gibime de geliyor.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 146/280 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •