Sayfa 294/305 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon
Arama sonucu : 2435 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    bawer hocam bence karelin başına bir şey gelmedi getirildi birileri para kazansın diye bilinçli ve bilerek yapıldı yapılıyor bunu yapabilecek de belli
    Evet öyle görünüyor ve de hala devam ediyor maalesef, 4 milyonluk ortak satışı ile ilgili detaylı bir açıklama göremedik, bu sene karar senesi olacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. ahlaksız şer... yoksunları allah belanızı versin sizin yeter süründürdüğünüz yatırımcınızı ben hayatımda böyle yönetilen bir şirket görmedim tamamen yatırımcısını çarpmak için kurulmuş sistem

Böyle cefakar karel yatırımcısına yapılır mı bu! İki bedelli ödedik,senelerce zarar ettiniz,fabrika yandı sigortadan kimbilir kaç para alacaksınız,Dachie satın aldınız Togg işletim sistemini saglıyacaksınız beklentisi verdiniz sonunda bagaj kilit çipini ancak yaptınız.Üstüne de bilanço öncesi yüklü ortak satışı...

4. Devre kesecek rezil, meçhule giden bir karolin var maalesef, senelerdir hissedeyim hiç bu kadar başı boşluk görmedim, işin kötü tarafı hiç bir şeyden haberimiz yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. para verip bir şirkete hissedar oluyorsunuz kar da zararda kardeştir zararada edebilir eyvalllah yatırım bu risk aldım derim ama yatırım yapanları türlü ayak oyunlarıyla türlü şere....lerle her türlü pisliği yapıp zarar ettiriyorsanız ve bunun karşılığında siz para kazanıyorsanız adisiniz şer...sizniz

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Devre kesecek rezil, meçhule giden bir karolin var maalesef, senelerdir hissedeyim hiç bu kadar başı boşluk görmedim, işin kötü tarafı hiç bir şeyden haberimiz yok.
    Fabrika yanıp kül olsaydı bukadar zoruma gitmezdi bu ******** dohol ağzına sıctı hissenin bunlarda suç yok bu ********le yok veren kurumlarda Allah belanızı versin sizin ******** *** kuruları

7. yaklaşık 900 bin lot satışta güzel satıyorlar kesin içeriden bilanço bilgisini aldılar bugün gelirse bilanço şaşırmam

8. dünkü 4 milyon lotu patron hangi yatırım fonuna devretti acaba? mayıs başında fonların dağılımlarından çıkar az çok. bakalım malı fonlarda bekleyen küçük yatırımcı üzerine mi yıktılar yoksa başka hesaplar mı var...

Sayfa 294/305 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •