Alýntý Originally Posted by XTrader+ Yazýyý Oku
Ortak geçmiþte büyük hata yaptým gubrf hissesinde yýllarca tek tabanca durdum tam 10 yýl sonunda sýkýldým 3 tl maliyetim vardý 4 tl den sattým...hisse 400 tl ye gitti...80 bin lotum vardý....Bu bana ders oldu artýk tek hisse ile yol almýyorum...Paramý nispeten dengeli daðýtmýþ durumdayým...Karel amiral hissem 2023 baþýndan beri para kazandýðým yok...Öncesinde 4 kat kazanmýþtým ona sayýyorum artýk...Fazla hisse olunca biri gitmesede katlanýyorsun þirkete inanýyorsan...Zamanýnda ortaðýn biri eþekliðini yapamayacaðýn hissede para kazanamazsýn diyordu pkartta....Bu çok haklý bir gerekçe...pkart bir kaç yýl önce ayný karel gibi iyice bunalttý bunalttý lotumun yarýsýný 22 tl den sattým hisse 115 tl ye geldi...Hissemin yarýsý duruyor allahtan...Bu piyasada ruhsuz olmayý baþarýrsan para kazanýrsýn...Karelde þuan o durumu yaþýyoruz...Bilanço geliyor kötü bedelli yapýyor kötü haber yok hikaye yok yatýrýmcý sahipsiz izlenimi veriyor bunlar hep satýþ baskýsý bu türbülansý bir atlatabilirsek hisse 40 tl lere 50 tl lere gelene kadar ondan sonra rahatlayacaksýn....pkart benim için öyle...15 tl maliyet hisse fiyatý 115 tl bu saatten sonra fiyat 200 tl mi olur 300 tl mi olur umurumda deðil kafamda rahat...Kareldede bir eþik var o eþikten sonra bizde rahatlayacaðýz...Bu baský döneminde ayakta durabilmek hissede kalabilmek önemli..
sayýn wiper benim hatam tek karele dönmem oldu diðer sattýpðým hisseler aldý baþýný gitti bu saatten sonra karel 50 tl de olsa benim zararý karþýlamaz 2 sene önce 3+1 ev almak yerine kareli tercih ettiðim için evin þu an bir odasýný ancak alabiliyorum karel portföyümle sen karele inanaýp güvenebilirsin ama umarým 2 sene sonra yanýlmýþým doðan yönetiminde bir karel beþ para etmeyen bir þirket hali,ne gelmiþ demezsin