Arama sonucu : 2446 madde; 1 - 8 arasý.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alýntý Originally Posted by Hasan Kürþad Yazýyý Oku
    erhankod, sizde gerçekten bir idrak sorunu var galiba, yazdýðýnýz iki sataþmaya cevap olarak yazdýðým mesajlarý bir daha okuyun, eðer okuduðunuzu anlayabilme beceriniz varsa bu sefer mevzuyu anlamayý baþarabilirsiniz, iki defadýr sataþýp cevap alýnca da ne yazdýðýnýza karýþýmýþým ve hadsizlik etmiþim gibi bir þeyler saçmalamýþsýnýz, birincisi ne alýp satacaðýnýza niye ben karar vereyim ki zaten yazdýðým da o anlamda deðil, yazdýðým þeyler hem buradaki aðlama duvarý gibi ortam deðiþsin diye hem de belki size de iyi gelebilir diye bir fikir veya öneri sadece, ikincisi ortada hiçbir þey yokken bana sataþmanýz hadsizlik, çocukça davranmayý býrakýn artýk.

Bak erhankod, tane tane yazýyorum bana sataþmadýðýnýz müddetçe ne yazdýðýn umurumda deðil, sadece çocuk gibi zýrýldayýp durmanýz býktýrdý ayný abuk subuk sýzlanmalarý okumaktan býktýðýmý yazdým, tabi bunu da durup dururken yazmadým siz sataþýnca size cevap olarak yazdým, anlayabildiyseniz uzatmayýn, yok anlamadýysanýz yazdýklarýmýn neresini anlamadýðýnýzý yazýn anlatmayý bir daha deneyeyim belki iki üç seferde anlayamýyor olabilirsiniz.

Hatta þöyle bir güzellik yapayým size, Þubat ayýnda bana ilk sataþtýðýnýzda verdiðim cevabý okuduðunuzda sayfayý kirletmemek için deðiþtirmiþtim ama sataþmaya devam ettiðinizden anlaþýlan, konuyu tam olarak anlamanýz için o mesajý da defalarca okumanýz gerekiyor demek ki, aþaðýya o mesajýn ekran görüntüsünü ekliyorum.

hasan kürþad seninle ayný fikirde olmak zorunda deðilim benim fikirlerim sana abuk subuk gelebiliyorsa senin yazdýklarýnda bana þirketin adamý olduðun sürekli þirketi övdüðün güzelleme yaptýðýn kendi aklýnca burda þirketi pazarlamaya çalýþtýðýn geliyor sen bunlarý yapmakta özgür olabiliyorken senin le ayný fikrinde olmayan biri seni rahatsýz ediyor öylemi eðer formun sahibi falan deðilsen uzatma artýk daha fazla neden uzatýp duruyorsun ben istediðimi yazarým sen de ne istiyorsan onu yaz bana ne ayrýca formu kirletmemek adýna duyar kasýyorsun ya bak orda özel mesaj var ne sýkýntýn varsa ordan yazabilirsin .

2.  Alýntý Originally Posted by erhankod Yazýyý Oku
    hasan kürþad seninle ayný fikirde olmak zorunda deðilim benim fikirlerim sana abuk subuk gelebiliyorsa senin yazdýklarýnda bana þirketin adamý olduðun sürekli þirketi övdüðün güzelleme yaptýðýn kendi aklýnca burda þirketi pazarlamaya çalýþtýðýn geliyor sen bunlarý yapmakta özgür olabiliyorken senin le ayný fikrinde olmayan biri seni rahatsýz ediyor öylemi eðer formun sahibi falan deðilsen uzatma artýk daha fazla neden uzatýp duruyorsun ben istediðimi yazarým sen de ne istiyorsan onu yaz bana ne ayrýca formu kirletmemek adýna duyar kasýyorsun ya bak orda özel mesaj var ne sýkýntýn varsa ordan yazabilirsin .
    Bana sataþana kadar muhatap alýp doðrudan yazdýklarýnla ilgili birþey yazmadým, bana sataþma dedikçe ýsrarla keçinin çomaða sürtündüðü gibi sürtünüyorsun, sataþmamýþ olsan aðzýnýn payýný vermek zorunda kalmazdým, sen de bana forumun sahibi misin falan gibi saçma sorular sormazdýn,

Bana þirketin adamý ve mal pazarlýyor demiþsin, hodri meydan 2016 yýl Aðustos ayýnda ilk Karel alýmlarýmý yaptýktan sonra galiba 2018 de bir miktar bir de pandemi döneminde bir miktar satýþ yaptým, bu süreç boyunca kaç lotla baþlamýþým sonrasýnda kaç lota çýkmýþým ispatý kolay, eðer buralarda birþeyler yazdýktan sonra kendim satýþ yapmýþsam ya da þirket adýna veya varsa tahtacý adýna herhangi bir iþlem veya yönlendirme yapmýþsam ben þer efsiz olurum, yok eðer öyle deðilse ki ben kendimden eminim iþlemlerimi ispatlayabilirim o zaman sen iftiracý ve þer efsiz biri olursun, lafýný geri al yoksa konu çok farklý yerlere gidecek böyle bir iftirayý asla kabul etmiyorum.

þu ana kadar abuk subuk sýzlanmalarýný görmek rahatsýz ediyordu ama bu suçlamaný asla kubul etmiyorum ve iade ediyorum. Buradaki bazý yatýrýmcý arkadaþlarla özelden yazýþtýðýmýz da oldu karele nasýl baktýðýmda þahit olanlar oldu veya Twitter da yýllardýr yazdýklarým ortada, ben de buradaki pekçok kiþi gibi küçük yatýrýmcýyým, benim senden tek farkým yatýrýmcý olup uzun vadeli sabýrlý bir þekilde lot artýrmak bu da sýzlanarak olmuyor,

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •