Sayfa 160/303 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2424 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. İlk 2 çeyrekte 3.250 milyar ciro yapan bir şirketten faaliyetlerle ilgili hiç mi bir haber gelmez, bir tek bilanço gönderirler o da mecbur oldukları için.
    Hisse yine 30 altına da süzüldü, güç kaybetti, bilançoda sıkıntı olmazsa yeni zirvelere yelken açar ancak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    İlk 2 çeyrekte 3.250 milyar ciro yapan bir şirketten faaliyetlerle ilgili hiç mi bir haber gelmez, bir tek bilanço gönderirler o da mecbur oldukları için.
    Hisse yine 30 altına da süzüldü, güç kaybetti, bilançoda sıkıntı olmazsa yeni zirvelere yelken açar ancak.
    Deniz yaptırımın tahmini bilançosu
    Ner satış geliri 2390 milyar
    Favök:446
    Net kar: 100 milyon diye açıkladı

3.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Deniz yaptırımın tahmini bilançosu
    Ner satış geliri 2390 milyar
    Favök:446
    Net kar: 100 milyon diye açıkladı
    İlk 2 çeyrekteki zarar düşülmüş hali mi 100 m yoksa değil mi, zarardan kara geçerse süper olur, hasılat tahmini de iyi.

4. Resim atamıyorum yazılanları aynen alıntı olarak paylaştım tiwetede paylaşılmıştı

5.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Resim atamıyorum yazılanları aynen alıntı olarak paylaştım tiwetede paylaşılmıştı
    Teşekkürler, en geç haftaya geliyor zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    İlk 2 çeyrekteki zarar düşülmüş hali mi 100 m yoksa değil mi, zarardan kara geçerse süper olur, hasılat tahmini de iyi.
    @smmmahmetcosar Kişinin 25 Ekim tarihli paylaşımından ayrıntılı görebilirsin

7. Buralarda çok oyalandın kral, az bir kükreme zamanı gelmedi mi, Ardyz bile tavan olmuş.

8. Karel ve Plan-S nin IoT Teknolojileri için yaptığı iş birliği kap haberleri gelmeye başladığında hareketlilik artar.
    İş birliği haberi yayınlandıktan hemen sonra 28,82 ile devre kesiciye , daha sonra da 32 üstüne cıkmıştı. Hatta bu seviyelerden 800 bin lota yakın alımlar yapıldı.
    Kısa vadede en heyacan verici iş birliği bence bu. Zira orta uzun vadede fiyat beklentisi ve raporlar paylaşıldı.YTD.

Sayfa 160/303 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •