Sayfa 830/830 İlkİlk ... 330730780820828829830
Arama sonucu : 6640 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Bir şirket artık tahtacısının mı ne haltınınsa onun da adam olup olmadığına bakacak, ona buna emanet etmeyecek tahtayı...
    Piyasa hareketleri değil bunlar. Aslında bir şirkete ortak olurken buna bile dikkat etmek gerekiyor.
    320 milyon tl lik iş al, sabah -2 ile açılış yap, günü -2 kapat...

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bir şirket artık tahtacısının mı ne haltınınsa onun da adam olup olmadığına bakacak, ona buna emanet etmeyecek tahtayı...
    Piyasa hareketleri değil bunlar. Aslında bir şirkete ortak olurken buna bile dikkat etmek gerekiyor.
    320 milyon tl lik iş al, sabah -2 ile açılış yap, günü -2 kapat...
    Tahtada muazzam bir baskı var, bunun bir sebebi olmalı, ben uzun zamandır bu kadar garip bir hisse görmedim. Kafasını kaldırdığı an birisi çıkıyor basıyor hisseye.

3.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Tahtada muazzam bir baskı var, bunun bir sebebi olmalı, ben uzun zamandır bu kadar garip bir hisse görmedim. Kafasını kaldırdığı an birisi çıkıyor basıyor hisseye.
    Çok mükemmel bir oyun oynanıyor. Aralarında paslaşanlar var. Paslaşanlardan top kapmak isteyenler atağa geçtiğinde elleri mahkum kapan kapana bir mücadele ile tavan serileri başlayacaktır diye düşünüyorum.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. Herkese sattırırlar baş başa kalırlarsa tavan serilerine başlarlar tabii, artık 3 ay mı, 6 ay mı, 15 ay mı bekletirler kim bilir?

50'ye mi çekerler, 65'de sabitlerler mi, 85'e gel gel yapıp 65'e mi dökerler kim bilir?

5. Tavan serileri olmasada hisse şuan çok ucuz ve sektör arkasında muhakkak bir çıkış yakalayacak...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Grafiğine bakıldığında teknik olarak olarak onay aldı. Artık yukarı dönmesini bekliyorum.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Açıkcası bilmiyorum. Geçen sene her gün yükseliyorlardı... Gelecek enerjide, diye bulunduğum hisse forumunda da yazıyordu gelen arkadaşlar, evet enerjide gelecek tamam... Ama 250'lerden milletin tepesine yıkmışlar malı (europwr falan filan) 6-7 aydır yatırımcıyı bitirmişler. %60 geri gelen var. Bu arada borsa 10 bini geçmiş... Dimyata prinç için giden evdeki bulgurdan olmuş.

Şu an çok değişen bir şey yok. Yani dipleri de belirsiz, sağlam hisselerde, köklü şirketlerde yerinde saymak mı, dibi olmayan hisselerde, bilinmedik yeni şirketlerde macera aramak mı daha kötüsü hep tartışırdık, ikisini de yaşadım sayılır...

Şimdi gelecek enerjide bu hisseler adamı zengin edenlere sormak istiyorum, böyle zenginlik olmaz olsun demeli mi dememeli mi?

Böyle yatırım da olmaz ki, sürekli kaybettiğin

Benim maliyetlerim bu fiyatlar ama yatırımcıyı bitirmişler zaten sektörün hali de ortada..

250'den satan da yaza erken girmiş.
    Hocam geçen yaz holding yatırımcılarıyla dalga geçiliyordu enerjilerdeki ky tarafından şimdi herkes banka holdinglerde enerji yatırımcılarıyla dalga geçiyorlar. Geçen yıl geleceğe ayak uyduramıyor dedikleri holdingler batacak denen bankalar 3x-4x yaptı sasa hektaş %70 düştü kontr gesan eupwr cwene de aynı şekilde. Hedef varsa stress olmayacak kadar parayla oturup inatla beklemek gerek yoksa hedefsiz 30 liradan garan da alsak sahol de alsak %40 kar veya daha azını görüp satar yine kaymağını yiyemezdik
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

8.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Hocam geçen yaz holding yatırımcılarıyla dalga geçiliyordu enerjilerdeki ky tarafından şimdi herkes banka holdinglerde enerji yatırımcılarıyla dalga geçiyorlar. Geçen yıl geleceğe ayak uyduramıyor dedikleri holdingler batacak denen bankalar 3x-4x yaptı sasa hektaş %70 düştü kontr gesan eupwr cwene de aynı şekilde. Hedef varsa stress olmayacak kadar parayla oturup inatla beklemek gerek yoksa hedefsiz 30 liradan garan da alsak sahol de alsak %40 kar veya daha azını görüp satar yine kaymağını yiyemezdik
    Selam makulyatirimci, haklısın... Ama o garanti, bim, koç hiç üzmediler yatırımcılarını. İşler de iyiydi hisseler de... Yani alıp, hiç üzülmediği için satma gereği duymayan da çoktur...

Sayfa 830/830 İlkİlk ... 330730780820828829830

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •