Sayfa 830/830 İlkİlk ... 330730780820828829830
Arama sonucu : 6635 madde; 6,633 - 6,635 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Bir şirket artık tahtacısının mı ne haltınınsa onun da adam olup olmadığına bakacak, ona buna emanet etmeyecek tahtayı...
    Piyasa hareketleri değil bunlar. Aslında bir şirkete ortak olurken buna bile dikkat etmek gerekiyor.
    320 milyon tl lik iş al, sabah -2 ile açılış yap, günü -2 kapat...

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bir şirket artık tahtacısının mı ne haltınınsa onun da adam olup olmadığına bakacak, ona buna emanet etmeyecek tahtayı...
    Piyasa hareketleri değil bunlar. Aslında bir şirkete ortak olurken buna bile dikkat etmek gerekiyor.
    320 milyon tl lik iş al, sabah -2 ile açılış yap, günü -2 kapat...
    Tahtada muazzam bir baskı var, bunun bir sebebi olmalı, ben uzun zamandır bu kadar garip bir hisse görmedim. Kafasını kaldırdığı an birisi çıkıyor basıyor hisseye.

3.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Tahtada muazzam bir baskı var, bunun bir sebebi olmalı, ben uzun zamandır bu kadar garip bir hisse görmedim. Kafasını kaldırdığı an birisi çıkıyor basıyor hisseye.
    Çok mükemmel bir oyun oynanıyor. Aralarında paslaşanlar var. Paslaşanlardan top kapmak isteyenler atağa geçtiğinde elleri mahkum kapan kapana bir mücadele ile tavan serileri başlayacaktır diye düşünüyorum.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Sayfa 830/830 İlkİlk ... 330730780820828829830

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •