Sayfa 371/371 İlkİlk ... 271321361369370371
Arama sonucu : 2964 madde; 2,961 - 2,964 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Hani bir söz var ya; "Su biraz soğuk ama girince alışıyorsun" diye....
    Yaklaşık 1,5 yıldır Konya'dayım. İlk 2023 Ocak yılbaşından sonra Şubat sonuna kadar düşüşü çok ağır gelmişti bana. Sonra geçtiğimiz Aralık'taki düşüş daha az acıttı, şimdiki sadece can sıkıyor.

Yani kısacası, daha önce de yaşadık bunu. Çok sert hareketleri var. Katlanmak bazen zor oluyor ama bu düşüşün kasten, bilinçli, yüklü miktarda al-satla para katlamak için yapıldığını düşünüyorum. Yani büyük balık doyduğunda devam etmeyi bekliyorum. Umarım haklı çıkarım. Herkese bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Hani bir söz var ya; "Su biraz soğuk ama girince alışıyorsun" diye....
    Yaklaşık 1,5 yıldır Konya'dayım. İlk 2023 Ocak yılbaşından sonra Şubat sonuna kadar düşüşü çok ağır gelmişti bana. Sonra geçtiğimiz Aralık'taki düşüş daha az acıttı, şimdiki sadece can sıkıyor.

Yani kısacası, daha önce de yaşadık bunu. Çok sert hareketleri var. Katlanmak bazen zor oluyor ama bu düşüşün kasten, bilinçli, yüklü miktarda al-satla para katlamak için yapıldığını düşünüyorum. Yani büyük balık doyduğunda devam etmeyi bekliyorum. Umarım haklı çıkarım. Herkese bol kazançlar.
    Ben Konya çimento hissesini 250/300 tl olduğu zamanlarda alıp satmışımdır akabinde 700/900 gibi rakamlardan alıp 3000/3500 gibi bir kısmını trade edip devam ettiğim iki hisseden biri diğeri Bfren Konya'nın beni cezbeden yanı az lot ve düşük sermaye oluşu benim için zaman sorun değil önemli olan sağlık olsun tüm ortaklara bereketli kazançlar dilerim saygılarımla yazdıklarım sadece beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

3. Son 3 ay hadi bakalım artırmada göreyim seni.

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Son 3 ay hadi bakalım artırmada göreyim seni.
    3 ay sonra ne olacak ki

S19 Max Pro S Zoom cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 371/371 İlkİlk ... 271321361369370371

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •