Sayfa 576/667 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    zaten toplamaya başladı mi herkes elindekini ya çıkarmıştır ya da çıkarıyordur.dağıtırsa dağıtıyorsa da 150lere kadar çekilme olasılığı var.toplarsa da 2nin üzerine kadar toparlanma olur.burada yatayda kalması 2 şekilde de dusunebiliriz.işlem davrandığına gore pek alici yok gibi görünüyor.tahta sahibi belki dagittiklarini toplamaya başlayabilir.ytd
    kademeler satıcı ile dolunca tren kalkar ortak, satcilarin kademeleri dondurmalarını bekliyor tren.ytd

Alıntı Originally Posted by hancalar Yazıyı Oku
    Honky usta günaydın
    Dedikleriniz mantıklı geldi bende de 2 28 maliyetli 4044 hisse var sizce umut varmi.yani buralara kadar gelme ihtimali varmi.bedelliye katılayımmi yoksa satıp başka hissemi alayim.
    su anda beklemek mantıklı.en azından zararsız çıkmak hedefiniz olmalı.bedelliden korkmana gerek yok en kotu şartlarda 2000ini satar bedelli ye katılırsınız.cebinizden ayrıca para da çıkmaz.zaman sıkıntınız yoksa 1 sene 2 sene beklemeyi göze al..al sattan uzak dur.yeni hisse alma ortalama dusurme.ytd

3. Acemi spek is başında, ikiniyorki mal toplaya, 8 lerden 2 lere indirirken güzeldi, ama burada gerçek becerisi ortaya çıkıyor, şu anda bütün beceriksizliğini ortaya koyuyor, bre adam biraz yukarı oynatsan mal gelecek bu kadarmi malsın, bunu beceremediği için ancak aşağı düşürüp bir şey yaptıgini sanıyor, onuda eline yüzüne bulastiriyor, millete iyice mal dağıtıyor tabandan, vay acemi vay, çaycı bunu görse seni kovalar hemen.göster maharetini hadi bakalım.

4. Bu hisseden artik alim vaktinin geldiğini düşünüyorum, yaklaşık 30 ile 40 bin lotluk bir alim yapmayı düşünüyorum,yarına kademeli olarak 1,68 den 5 bin , 165 5bin, 163 5bin gibi her üç kademe aralıkla 30 bin en az yazicam almak için gelirse benimdir helms de elin. Galibi artik tokatlama vakti geldi, çoktandir izliyorum vakit geldi,ytd

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Bu hisseden artik alim vaktinin geldiğini düşünüyorum, yaklaşık 30 ile 40 bin lotluk bir alim yapmayı düşünüyorum,yarına kademeli olarak 1,68 den 5 bin , 165 5bin, 163 5bin gibi her üç kademe aralıkla 30 bin en az yazicam almak için gelirse benimdir helms de elin. Galibi artik tokatlama vakti geldi, çoktandir izliyorum vakit geldi,ytd
    bugün 4000ini sana satarım o zaman kardeş yukarıdaki bir arkadas in dediği gibi hisse dağıtilirsa düşer diyordu.dun 70in de altına sarktı.aşağıya gelecek anlaşılan.satıp aselsan petkim alacağım.herkese bol sans.ytd

Spk kerevitasin bedellisini onaylamış.bizim şirketten yine tik yok.hadi artik spk hadi artik şirket ne lazımsa yapiniz.bugünkü işlem düşüklüğü haberin geleceğini işaret edecek gibiydi.yine yattı bu iş.bakalım perşembe ikinci bir spk bülteni açıklanır mi?her geçen gün aselsan coşuyor biz bedelli bekliyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Spk kerevitasin bedellisini onaylamış.bizim şirketten yine tik yok.hadi artik spk hadi artik şirket ne lazımsa yapiniz.bugünkü işlem düşüklüğü haberin geleceğini işaret edecek gibiydi.yine yattı bu iş.bakalım perşembe ikinci bir spk bülteni açıklanır mi?her geçen gün aselsan coşuyor biz bedelli bekliyoruz.
    bedelli gelecek olsa hisseyi bu fiyatta tutmazlar bence.

8.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    bedelli gelecek olsa hisseyi bu fiyatta tutmazlar bence.
    bedelli gelecek olsa kaça çıkar veya düşer trader 5858

Sayfa 576/667 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •