Sayfa 26/33 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1. kapalıçarşıda 2414 görünüyor. şu an yatırımlık için de almak cazipmiş. yarın da düşüş olursa ucuz hale gelecek

2. Evet SGLD yi takip edebilir herkes.
    Şu an İş yatırım altıns1 in olan köpüğünü aldı ki doğrusu buydu. Bugün de yoğun satış tarafındaydı...
    Eğer global ons altın fiyatı 2080-2100 desteğine düşmeyecekse Altıns1 bence çok fazla düşmez.
    Yani şu andan sonra ons altın yani dolayısıyla gram altın ile Altıns1 arasında daha korole bir hareket beklerim..

Altıns1 in şımardığı zamanlarda biraz kar almak daha doğru...
    Ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    24 ayar gram altını kuyumcudan 2100 liraya nasıl alıyorsunuz? Yanlışlık olmasın...
    Altıns1 24 ayar.

Hangi kuyumcuysa gidip bizde alalım oradan fiziki..
    Nasıl yani 2 hafta önce gittim kuyumcudan 2120tlye 24 ayar paketli külçe altın aldım. O zaman sertifika fiyatı 2330lardaydi. Şuan zaten kuyumcu ile pek farkı kalmadı %1 civarı fark var yazmışım. Okuma bilmeden nasıl yazı yazıyorsunuz?
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

4.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Nasıl yani 2 hafta önce gittim kuyumcudan 2120tlye 24 ayar paketli külçe altın aldım. O zaman sertifika fiyatı 2330lardaydi. Şuan zaten kuyumcu ile pek farkı kalmadı %1 civarı fark var yazmışım. Okuma bilmeden nasıl yazı yazıyorsunuz?
    . Tekrar okudum.
    Kusura bakmayın dalgın okuyup yanlış anlamışım.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    . Tekrar okudum.
    Kusura bakmayın dalgın okuyup yanlış anlamışım.
    sorun değil. 2408 lira şuan kuyumcudan da ucuz. hem altın fonlarını hem bu sertifikanın fiyatlanışını anlayamadım gitti. kriptoya mahkum ediyorlar böyle.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

6.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    sorun değil. 2408 lira şuan kuyumcudan da ucuz. hem altın fonlarını hem bu sertifikanın fiyatlanışını anlayamadım gitti. kriptoya mahkum ediyorlar böyle.
    Aslında sağlıklı bir fiyatlama olmadıkça yatırımcıyı korkutur. O yüzden şu an Altıns1 in bu spekülatif hareketlerinde sakinleşme gerekiyor...Yoksa insanlar uzak durur...
    Zamanla oturur umarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,721
    Altın Sertifikası diğer adıyla Altın S1 olarak bilinir. Altın S1'in uzun ismi ise Altına Dayalı Darphane Sertifikaları şeklindedir. 0.995 saflıkta olup fiziksel altına dönüştürebilme olanağıyla piyasaya sürülür.

0.995 saflıkta olması onu yine de aşağıdaki gram altın veya has altın ile eşitler mi?

Yani 100 lot altıns1 tam olarak neye eşit olur?

YANİ BİZ MESELA 100 LOT ALTINS1 alınca hangi altının aynı saflıkta 1 gramını almış oluyoruz?

Bizim piyasadan aldığımız altınlar da 0.995 saf mı ki,aynı olsun?

ABİ,reel altından anlamadığımdan böyle tuhaf sorular soruyorum?

Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Altın Sertifikası diğer adıyla Altın S1 olarak bilinir. Altın S1'in uzun ismi ise Altına Dayalı Darphane Sertifikaları şeklindedir. 0.995 saflıkta olup fiziksel altına dönüştürebilme olanağıyla piyasaya sürülür.

0.995 saflıkta olması onu yine de aşağıdaki gram altın veya has altın ile eşitler mi?

Yani 100 lot altıns1 tam olarak neye eşit olur?

YANİ BİZ MESELA 100 LOT ALTINS1 alınca hangi altının aynı saflıkta 1 gramını almış oluyoruz?

Bizim piyasadan aldığımız altınlar da 0.995 saf mı ki,aynı olsun?

ABİ,reel altından anlamadığımdan böyle tuhaf sorular soruyorum?

Piyasadaki en güvenilir satıcılardan biridir. .995 saflıkta 24 ayar 1 gr altını şu an bu fiyata satıyor..
    Altıns1 de bunun karşılığı ama şu an altının piyasa fiyatı da anlamsız şekilde pahalı hale geldi.

Sayfa 26/33 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •