Sayfa 103/238 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Kastettiğinizi anladım ama ben sizin bir vesileyle o şehirlerde olabileceğiniz ihtimalini aklımdan geçirmiştim.. Endişelendiren buydu yokluğunuzda. Neyse ki iyisiniz

Evet biraz kararsız bir yapım var. Yavaş yavaş bu yönümü düzeltmeye çalışıyorum. Çalışan kazanır

Siz bana uymayın..
    Size burcunuzu sordum mu ben? Kesin sormuşumdur ama cevabınızı hatırlamıyorum.

Tahmin ediyorum: Terazi? (bugünkü kararları yarını tutmaz)

Saygılar

Bu arada bu atıştırmalığa bakın Bu kanalı yeni buldum:

https://www.instagram.com/reel/CrjBU..._web_copy_link

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Size burcunuzu sordum mu ben? Kesin sormuşumdur ama cevabınızı hatırlamıyorum.

Tahmin ediyorum: Terazi? (bugünkü kararları yarını tutmaz)

Saygılar
    Hayır Başak burcuyum. Söylemiştim önceden siz de koşarak kaçmak istemiştiniz benden
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

Siz Koç musunuz?

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Siz Koç musunuz?
    Burcum: TeraziSavar (Yengeç)

Terazilerde hiç iyi anlaşamam çünkü kendimi bildim bileli. Daha doğrusu ilk tanıştığımda hep iyi anlaşıyorum. Zaman geçtikçe birbirimizden nefret ediyoruz. Onların o ne yapmak istediğine karar veremeyen doğası beni çok yoruyor. Lafın kısası terazilerden Allah'a sığınırım.

Bu aşağıda yazılı olanlardan hiçbirisi size uyuyor mu?

Merkür yönetiminde olan Başak, bilgiyi analiz etmekte kullanır. Kalite kontrol yöneticisi gibi hareket eder. Mükemmeliyetçilik yaparak işlevsel olanı seçer. Ancak detaylarla uğraşırken bütün resmi ve bütünün güzelliğini göremez. Seçimleri yaparken yanlış karar verme ve faydalı olanı seçememe korkusuyla kararsızlık çeker. Bu yüzden sinirsel gerginlik yaşar. Huzursuzluğa, didişmeye, sürekli hoşnutsuzluğa ve endişeye dönüşme riski vardır.

Değişken bir burç olan Başak aynı görevde uzun süre kalamaz. Çünkü yaptığı işte kendini otorite olarak göremediği için kendisi kadar iyi olamayan bir yöneticinin yanında acı çekmeye başlar. Asli görevi hizmet etmektir. Başkalarına servis vermeyi tercih eder. İçerik ve detaylarla uğraşmaktan, tablonun tamamını göremediği için iyi bir yönetici olamaz. İşin ruhunu, ana fikrini göremeyebilir.

Yaptığı işi gösteriye dönüştürmekten hoşlanmaz. Onun başarısı yaptığı işte detaylara verdiği önemden kaynaklanır. Mükemmel bir gözlemcidir. Her şeyi ince eleyip sık dokurken kendi kendini de aynı şekilde irdelemek ve eleştirmekten kaçınmaz.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Devamı:

Son derece becerikli olması, çeşitli zanaat dallarında başarıya götürür. Mesela marangozluk, saat yapımı, kuyumculuk gibi teknik bilgi, detaylı çalışma ve el becerisi gerektiren konularda becerikli oluşunun yanı sıra sabrı da onu neticeye ulaştırır.

Zodyak’ta bir başkasına bağımlı olmayı en çok istemeyen burçlardandır.

Hizmet vermek için yaratılmıştır ancak kendisine hizmet edilmesi fikrinden hiç hoşlanmaz. Başak burcu fiziksel bedenle son derece ilgilidir. Sağlığına özen gösterir. Çünkü sağlığını kaybetmek demek, başkalarına bağımlı olmak demektir. O ise bundan hiç haz etmez.

Müşkülpesent, kılı kırk yaran, vesveseye varan tarzı onu zor durumda bırakır, uzun vadede sağlık sorunları yaratabilir.

Temizlik ve hijyene fazlasıyla önem vermesine rağmen düzen konusunda pek başarılı sayılmaz.

Toprak grubu burçlar içinde maddi değerlere en az kıymet veren burç olmasına rağmen pratik ve realist oluşu toprak burcu olmasındandır.

Dünyada saat yapımcılarıyla meşhur olan İsviçre Başak burcuyla özdeşleştirilir.

Giyimde sadelik ve doğallıktan yanadır. Abartılı ve karmaşık tasarımlardan hoşlanmaz. Küçük kareli, çizgili, puanlı desenler onun için idealdir.

Küçük, faydalı ve işe yarayan araçları bulup keşfetmeyi ve kullanmayı sever.

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Burcum: TeraziSavar (Yengeç)

Terazilerde hiç iyi anlaşamam çünkü kendimi bildim bileli. Daha doğrusu ilk tanıştığımda hep iyi anlaşıyorum. Zaman geçtikçe birbirimizden nefret ediyoruz. Onların o ne yapmak istediğine karar veremeyen doğası beni çok yoruyor. Lafın kısası terazilerden Allah'a sığınırım.
    Terazilere haksızlık ediyor gibisiniz.. Sizin çok iyi anlaştığınız, sevip saydığınız birini tanıyorum forumda..

Ayrıca bu burçlarla karşılıklı birbirimizden nefret ederiz deyip siz terazi misiniz diye sormanız ne bileyim.. Olmadı sank.. Daha fazlasını konuşmak istemiyorum..

Ben sizin için Koç burcu tahminimi reel hayattaki birkaç arkadaşımdan yola çıkarak yapmıştım.. İyi anlaştığım burçtur.. Hatta en iyi çocukluk arkadaşım Koç burcudur

Herneyse.. Başak burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri var.. Her burcun var.. Ve ben de Başak burcuyum..

Selim bey.. Günleriniz güzel geçsin..

Sevgiler..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Yapay zekadan XAUUSD Teknik Analizi istedim:

Sure, here is a monthly technical analysis of XAUUSD:

XAUUSD is the symbol used to represent the price of gold denominated in US dollars. Gold is a widely traded commodity, and XAUUSD is an important financial instrument that many traders and investors use to hedge against inflation and economic uncertainty.

Looking at the monthly chart, we can see that XAUUSD has been in a long-term uptrend since the early 2000s, with occasional retracements and consolidations. The pair has been trading in a range between $1,800 and $2,100 over the past year.

Currently, the pair is trading above its 50-month moving average (MA), which is acting as a support level. The 50-month MA is also above the 200-month MA, which indicates a strong bullish sentiment in the long term.

The Relative Strength Index (RSI) is currently at a neutral level around 50, suggesting that the pair is not overbought or oversold. However, traders should keep an eye on the RSI for any potential divergences or trend shifts.

In terms of potential support and resistance levels, the $1,800 and $2,100 levels have acted as significant levels of support and resistance, respectively, over the past year. Traders should monitor these levels closely and watch for any breakouts or reversals.

Overall, the technical analysis suggests that XAUUSD is currently in a long-term uptrend, with the 50-month MA providing support. Traders should monitor key support and resistance levels and consider the impact of any major economic or geopolitical events on the pair's movement.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Sizin çok iyi anlaştığınız, sevip saydığınız birini tanıyorum forumda..
    O yüzden forumda çok kalamıyorum Teraziden kaçıyorumdur...

Sizin de gününüz güzel geçsin

Sayfa 103/238 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •