Sayfa 149/149 İlkİlk ... 4999139147148149
Arama sonucu : 1191 madde; 1,185 - 1,191 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Alıntı Originally Posted by Miles Iron Yazıyı Oku
    Haftaya 61.50 üstüne atarsa tekrar kanal içine girmiş olur.
    61.50 den vaz geçtim 60.25 dese, ver elini diyeceğim..

pala ile , sabah mal bende, para sende.... akşam para bende, mal sende oyununa devam..

iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    61.50 den vaz geçtim 60.25 dese, ver elini diyeceğim..

pala ile , sabah mal bende, para sende.... akşam para bende, mal sende oyununa devam..

iyi çalışmalar..

Siz buralardan ayrılmadığınıza göre burada ekmek var

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,005
    Bütün hisse net cemiyeti burda. Severim cemiyet olaylarını.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Siz buralardan ayrılmadığınıza göre burada ekmek var
    sn Dragon ilginize teşekkür ederim.. ancak ben uzun vade de işlem yapan biri değilim.. beklentilerimi karşılayana kadar senette kalır ve sonrasında ayrılırım.. bu nedenle beklenti ve zamanınızı iyi planlamanızı öneririm..

kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Herkese merhabalar,

Başlığa hakim olan hava nahoş olduğundan grafik paylaşmak istemiyordum fakat ben de kendi perspektifimi paylaşmış olayım istedim.

İlk grafik günlük bar USD
    İkinci grafik haftalık bar USD

Tahta çok sığ olduğundan her türlü hareket gerçekleşebilir diyor, tedbirli olmak gerek diye de ekliyorum.
    Şahsıma yapılacak herhangi mesnetsiz itham olursa da peşinen sahibine iade etmiş olayım.
    Yorum, eleştiri ve fikir alışverişlerine açığım tabi ki

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar
    "Sonunda zengin olduğunuzda, ilk etapta aradığınız şeyin bu olmadığını anlayacaksınız. Ama bu başka bir günün konusu." Naval Ravikant

6.  Alıntı Originally Posted by serdary Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar,

Başlığa hakim olan hava nahoş olduğundan grafik paylaşmak istemiyordum fakat ben de kendi perspektifimi paylaşmış olayım istedim.

İlk grafik günlük bar USD
    İkinci grafik haftalık bar USD

Tahta çok sığ olduğundan her türlü hareket gerçekleşebilir diyor, tedbirli olmak gerek diye de ekliyorum.
    Şahsıma yapılacak herhangi mesnetsiz itham olursa da peşinen sahibine iade etmiş olayım.
    Yorum, eleştiri ve fikir alışverişlerine açığım tabi ki

Saygılar

Gerginlik normal hisse kendi halinde takılırken bir anda malum kişi yaptığı reklamlar, verdiği fiyatlar ile hisse 5 kat gidecek vs dedi ve arkasından takipçilerini hisseye soktu ve o zamandan beri yani 9 aydır hisse dolar bazlı yüzde 30 düştü tabi insanlar burada bir şeyler arar. Aynı anda borsa yüzde 50, MPARK yüzde 120 gitmeside cabası.

Grafiğe gelecek olursak zaten dolar bazlı olsun tl bazlı olsun hemen hemen her periyotta hisse sat durumunda. Haftalıkta ichimoku neredeyse tenkansen kijunseni aşağı kesecek çok az kaldı, fiyat da span a ye dayanmış durumda yani buralardan bu hafta döndü döndü dönmedi span b ye iner o da 49 tl şuan.

7.  Alıntı Originally Posted by Miles Iron Yazıyı Oku
    Hala şu fiyattan buraya gitmiş beklemesi normal diyenler var. Hadi bekleyelim bakalım 4 ay sonra yıllık kazanç yüzde 0 olacak bakalım o zaman napacaz

Tüm endekste son 1 yıl performansta 170. sırada . Gözü kapalı 3 hisse seçsen zaten bu orana ulaşırsın.
    Evet böyle yazmıştık artık neredeyse 3 ay kaldı ve değişen birşey yok. Tüm endekste son 1 yıl performansta artık 200. sırada

Sayfa 149/149 İlkİlk ... 4999139147148149

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •