Sayfa 143/143 İlkİlk ... 4393133141142143
Arama sonucu : 1143 madde; 1,137 - 1,143 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Çoluk çocuk dolmuş buralar. Acemşah ın yaşınız kadar borsa geçmişi var. Siz borsayı kripto piyasası sandıysanız yanlış yerdesiniz. Acemşahın asuzu, adel, crfsa, yataş, derim gibi söylediği kağıtların yatırımcısına kazandırdıkları ortada. Ne demişler ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. O yüzden güveniyoruz inanıyoruz , güzel günler yakındır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
    Nerede bu yonetim?
    Ben mod olsam bunlara goz actirmam.
    Tum gorevleri bilgi paylasanlari karalamak, yildirmak, bezdirmek.
    Begenmiyorsan bir iki yazar ve s2ktir olup gidersin.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Bu hisse den bir yol olsa da o yolda acemşah çetesi ile bir de dudu ve ekibi dışında kimse kalmaz. Adamlar taşıttılar bize hisseyi. Piramit direk baskılıyım hisseyi SPK’dan hiç ses yok. Gerçi spk’nın görevi zaten manipülatörü korumak olmuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    999
    Adamlar size bedava hisse veriyor. Bi zahmet sizde taşımayı öğrenin. Zahmet olmazsa tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Adamlar size bedava hisse veriyor. Bi zahmet sizde taşımayı öğrenin. Zahmet olmazsa tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne isleri var boyle hisselerde anlamis degilim.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Şimdi bir şeyler söylemek lazım her ne kadar bir süre yazmıyacağım desemde...

Uzun yıllar boyunca Acemşah rumuzu ile borsaya bir yeni soluk yeni bir anlayış getirdik ve bu uzun yıllar boyunca da ortaya sürdüğümüz savların , en ütopik inanılmaz gelen söylemlerin şahidi olan arkadaşların destek mesajları bende bir umut ışığı yaktı ve onların hatrı da bende büyük.
    Hisseye ilk girerken yazdım hisse 40 liradaydı ; gider 70 e düşer 60 a benden değildir diye.
    Yeni bir borsa anlayışında yatırıma değer potansiyel farkı büyük gelişmeye açık vizyonu olan iyi ancak mükemmele dönüşümü içinde olan hisselere yatırım yaptım ve artık eski arkadaşlar haricen bir çok yeni yatırımcı oğlumun yaşından bile daha ufak yaştalar. Sahip olduğum ekonomik gücü borsa verdi ve iyiden mükemmele dönüşümü hep takip ettim...
    Sayısız kez en kötü durumda hisselerde yakalandım en yakın örnek olarak size yataşı verebilirğm 2016 hain darbe girişiminde yataşta idim 10 gün taban gitti ve o 7 gün boyunca karagün akçelerimle tabandan aldım 7 . Günde param bitti 1.05 ten almıştım 2.30 u görmüş ve paramın bittiğinde 130 idi ve sonra çok değil 18 ay sonra 41 liraydı.
    Nerede bir sorun varsa genel ekonomik sosyal düzeyde o alanları araştırdık ve yatırım yaptık araştırma yapmadan aylarca izlemeden hisse almadım ve bir coğunuzun portföyünde yıllda daha fazla değerde araştırmaya para harcıyorum para bir şey değil zaman ve emek daha önemli.
    Bir çok sosyal medya kanalında bir çok üstad var hepsine saygı duyuyorum ki yaratılans yaratandan dolayı saygı duyuyoruz. Para ile hiçbir zaman hissseleri adam etmedik böyle bir iş için zamanımız mevcut değil.
    Anayasanın fırlatıldığındada borsaydık 2013 t mayısında Cumhurbaşkanının Amerikada ağılanışında da..

Borsa değişik bir mecra sinirlerinizi hakim olmak zorundasınız ve oyunu kuralına göre oynamak zorundasınız.
    Tınaztepeye yatırım yaptım hatta 67 liradan bile aldım çünkü Atatürk gibi bende Türk doktorlarına inanıyorum.
    Tınaztepenin borsadaki diğer sağlık kuruluşlarından farkı ise İzmir'de sağlık turizmi ve sağlık sanayi serbest bölgesinde olması Türkiye nin en büyük sağlık vakıf üniversitesine sahip olması ki burada yetişen doktorların en çalışkan ve yeteneklilerinğ direkt işe alma önceliği var ... Diğer sağlık kuruluşlarına nazaran büyük bir gayrimenkul sahipliği ile büyük bir öz sermaye kullanmasıdır.
    Ayrıca sahip olduğu maddi imkanlar ile alanındaki yenilikleri anında uygulama gücüdür.
    Bugün tüm gelişmekte olan ülkelerde sağlık sistemi iflas etmiş gelişmiş ülkelerde ise iflasın eşiğindedir Devletler artan yaşlılık oranlarının getirdiği zorluklar ile mücadele ederken ortaya çıkan pandemi ile ekonomik krizler bu sağlığa yatırım yapmayı ve sonunda büyük servetler kazanma imkanını sunuyor.
    Öte yandan 1970 ler ile 1990 ların sonrasında biten bir hayal var memur ol emekli olduğunda bibev bir araba iyi gecindirecek bir maaş? Şimdi ise gercekler başka ve devlet zaten sağlıkta acık verirken emeklilerine ise açlık sınırı altında 10. 000 TL maaş vermektedir.
    Gençlerin özellikle tüm imkanlarını zorluyarak borsada Tınaztepe gibi büyüme gösteren hisselere her ay düzenli yatırım yapmazlarsa enekliliklerğnde yorgan kemirmek zorunda kalacaklarını herkes söyleyebilir.
    Bir cok kez bir cok Küçük yatırımcının 3 lira 5 lira trade uğruna 100 kat giden hisselere daha bir kat gitmeden veda ettiklerine şahid oldum bu sebeple Tınaztepe gibi hissede değil 100 lira düşeceğini bilsemde satmam.
    Sonuç olarak yatırım kendi kararınızdır bunun sonucunda cebinizden çıkacak veya girecek sadece sizi ilgilendiren bir olgudur.
    Artık Amerika'da olduğu üzere bir kaç hissede uzun süre yatırım yapmaz iseniz kazancın olamayacağı bir borsa ve piyasa mevcut. Belirlediğiniz üç beş hissede uzun zaman kalmaz iseniz mutlaka ve mutlaka kaybedeceksiz...

Sonuç olarak dediğim gibi ben Atatürk gibi Türk doktorlarına güveniyorum ve bu ülkeye sayısız doktor ebe hemşire sağlık teknisyeni vb yetiştiren onlara iş ve aş veren Tınaztepeye güveniyorum bu güvende az sabırla büyük servetler edeceğini hissediyorum

Bol bol kazançlar diliyorum.
    2 Milyar Dolar

7. Acemsah da Dudu da yıllardır takip ettiğim değerli ve güvenilir Hissenet üyelerindendir.
    Beğenmeyen takip etmez, yorumlarını okumaz.
    Kimseye zorla hisse aldırmadılar.

Sayfa 143/143 İlkİlk ... 4393133141142143

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •