Sayfa 142/142 İlkİlk ... 4292132140141142
Arama sonucu : 1134 madde; 1,129 - 1,134 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. İzmir İnciraltı Sağlık Serbest Bölgesi'nde Tınaztepenin sağlık ekipmanları, cihazları ve malzemeleri alanında bir üretim planlaması olacak mıdır? bu konuda bilgisi olan var mı?
    2 Milyar Dolar

2. Egeende operasyon yapanlar cezalarını aldılar yasaklandılar. Vebal konusuna gelince kendine ve kimin müridiysen onlara soracaksın. Daha fazla polemiğe girmeyeceğim tablo orada.. bol kazançlar

3. Hayırlısı olsun!

KAP:
    Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2024-2028 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılmasına, kayıtlı sermaye tavanının 2.000.000.000 TL'ye artırılmasına ve Esas Sözleşmede yer alan Geçici Madde 1'in çıkartılmasına ilişkin tadil tasarısı, T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 03.05.2024 tarih ve E-50035491-431.02-00096438288 sayılı yazısı ile onaylanarak Şirketimize ulaşmıştır. Esas Sözleşme tadil tasarısı yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.

Paydaşlarımıza inceleme kolaylığı sağlamak amacıyla ilgili belgelerin imzaya sunulan dijital kopyaları ekte ilan edilmiş olup, bu belgeler imzalı asılları ile birebir aynıdır.
    2 Milyar Dolar

4. Burada temel analiz, grafik paylaşan, hisse yorumlayan insanların, spek yada tahtacı olduğunu sanarak, hissede operasyon yaptığını düşünmek, mal kitlediğini sanmak veya zannederek eyleme geçip küfür etmek , hakaret etmek, aşağılamaya çalışmak yada borsada yaptığı zararın müsebbibi olduğunu iddia etmek, paranoyakça bir düşünce....

Paranoya da psikologların veya psikiyatristlerin konusu...

Bu iki arkadaşımızın burada daha fazla zaman kaybetmeden uzman bir doktora görünmeleri kendileri için daha hayırlı olur diye düşünüyorum...

Hepinizin malumu; Bu forumda binlerce insan yazıyor ve unutmayın hiç birimiz gerçek isimlerimizi kullanmıyoruz...

Zaman zaman aracı kurum dağılımına bakarak spek yada tahtacı arıyoruz...fakat hiçbirimiz tahtacı sensin operasyon yaptın, düşürdün, mal çaktın diye insanları hedef gösterip eyleme geçmiyoruz...

Elimizde bir kanıt yoksa eyleme geçmek sağlıksız bir durum...

Borsanın bu yönüyle insanları şizofreniye sürüklediği de sık görülen ve tehlikeli bir durum ki , aynı zamanda psikolojiyi zorlayan sağlıksız bir meslek...

kim aldı kim sattı bilmiyorsun...aklını kaybedersin valla farkına bile varmazsın...

o yüzden hepimizin dikkatli olması gerekir..

5. Acemşahı her gün twitterda başka başka hisseler yazanlarla karıştrıyorlar galiba. Sn Acemşah bu forumda yıllardır yazar. Geleceğini parlak gördüğü sınırlı sayıda hisseyi nedenleriyle paylaşır. Bilgi paylaşımı yapar. Her seferinde de uzun vade ile yatırım yaptığını belirtir.

Durum böyleyken söylediği hisselerin her düşüşünde sanki 3-5 ay için hedef vermiş gibi yüklenilmesi hoş değil. O dedi diye alanların sabırla beklemesi lazım. Yok sadece hisse düştü diye kızıyorlarsa, Acemşahın tahtanın mutlak hakimi olduğunu mu sanıyorlar.

Hiç bir hisse ip gibi direk dümdüz bir grafikle yukarı gitmez. Borsa böyle bir yer değil.

Ben Acemşahı ilk 2016 da Asuzuda takip etmeye başladım. Bölünmemiş haliyle 3 lıra falandı. Savunma sanayi yatırımları vardı. İhaleyi başka bir firmaya kaptırmasına rağmen 380 lirayı gördü. Dolar bazında bile ona katladı.

Asuzudan sonra Adele gecti 14-20 liralarda idi. O sıralarda da hatırlıyorum her 2-3 lıra düşmesınde yükleniyorlardı. 800 lerde şimdi. 2018 de 2 dolarlardaymış. 2023 de 30 doları görmüş. Şu an 22 dolara yakın.

Bilgisini tecrübesini paylaşan insanları küstürmeyin.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Hisse nette araştıran edındıgı bılgılerı paylaşan bır kaç adam kaldı

Onlarıda yıyın

Varsa aksı görüşün kurallar çerçevesinde kibarca yazarsın

Millette okur katılan katılır katılmayan katılmaz

Neden araştırıp yazana sataşıyorsunuz

Sayfa 142/142 İlkİlk ... 4292132140141142

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz