Sayfa 880/996 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. FB-KASIMPAŞA maçının son dakikasında büyük eyyam döndü.
    FB’ye penaltı verildi. Elle oynama var diye.
    Maçı seyrettim. Alakası yok.
    Penaltı falan değil.
    Tam eyyam ligi oldu bu lig.
    Amaç belli. Lig sonuna kadar GS ve FB başa baş gidecek. FB-GS maçında düğüm çözülecek. Ligin bitimine 1 hafta kala derbide şampiyon belli olacak.

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    FB-KASIMPAŞA maçının son dakikasında büyük eyyam döndü.
    Penaltı falan değil.
    Amaç belli. Lig sonuna kadar GS ve FB başa baş gidecek. FB-GS maçında düğüm çözülecek. Ligin bitimine 1 hafta kala derbide şampiyon belli olacak.
    Bence net penaltı eline çarpıp havalanıyor top kale direğinden net gözükmesede dondurulduğunda eli ile birleştiği gözüküyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    FB-KASIMPAŞA maçının son dakikasında büyük eyyam döndü.
    Penaltı falan değil.
    Valla bence bu bile çok çok iyi Feney için, Kel Vehbinin torunu ben Feney başkanı olduğum müddetçe FB şampiyon yaptırmayacaklar demiş.

Derbiye kalırsa şampiyonluk, Feneyliler zil takıp göbek atsınlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Şevket Kazan FB şeref üyesi olmadan önce, taaa... Cemil Turandan beri bende bir Feney taraftarıydım.

Pek futbol merakım olmasa bile, gazetelerden FB takip eder ilk 11 futbolcusunu sayardım, şimdi ise teknik direktörünü bazen biliyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bence net penaltı eline çarpıp havalanıyor top kale direğinden net gözükmesede dondurulduğunda eli ile birleştiği gözüküyor
    Pozisyonda FB’li futbolcular korner diye göytünü yırtarken, hakem penaltı verdi iyi mi?

Ailede dedem ve ben haric herkes BJK li idi.
    Biz ikimiz GS
    1987 yilinin ilk aylarinda evlendim ve eve televizyon almama karari verdik, ortak.
    Sampiyon klupler kupasi vardi o zamanlar, sampiyonlar ligi yerine.
    Hasta FB li sube mudurum, carsamba gunleri ve mesai saatleri icinde oynanan maclar icin portatif tv getirirdi, birlikte mac izlerdik.
    Her pazartesi maclarin kritigini yapardik.
    Kadin futbol hastasi
    Hafta ici ve mesai saatlerindeki milli maclarda, stadyum mudurunu arar, kapalida yer ayirtir ve yanima bir erkek personel ekleyip maca
    gitmem icin izin verirdi.
    O yillarda takimimin kadrosu, her pozisyondaki topculari, yedek kadrosu ezberimdeydi.
    Iki kapak passiflora olmadan izleyemezdim maclari
    1993, Old Trafford
    Manchester City-GS
    TV si olan arkadaslarimizin evinde izliyoruz maci.
    Ilk 20 dakikada 2-0 gerideyiz.
    2-3 e getirdik maci ve 3-3 bitti.
    Dedim, bu boyle olmaz. Ilk maasta tv alinacak.
    Istanbul`da 0-0 biten rovansi, evimizde izledik.
    Futbol hep paraya tahvil sektordur.
    Ama o kadar cilkini cikardilar ki, son on yildir futbol haberlerini okumuyorum, izlemiyorum.
    Benim GS hastaligimi (ex) bilenler kutlama mesaji gonderirse haberdar oluyorum, takim bi sey yapmis.

Sn. Alyel hanım örneğinden gördüğümüz gibi, 1993 yılında çoğu evde TV yoktu arkadaşlar.

A.K. partisi sayesinde TV yüzü gördüğümüzü 31 Martta gösterelim, abdestsiz gomüstlere.

Gerekse o tarihlerde benim evde 3 tane televizyon vardı ama, ben saylanmam tabiki.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 880/996 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •