Sayfa 956/976 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon
Arama sonucu : 7803 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Şimdi : United airlines ve Air France ve KLM Tel Aviv uçuşlarını geçici olarak durdurdu .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şimdi : United airlines ve Air France ve KLM Tel Aviv uçuşlarını geçici olarak durdurdu .
    Hırsız Netanyahu'nun hırsı bu gidişle bütün İsrail'i yakacak.

Daha önce soykırım mağduru bir ülke iken şimdi dünyanın en nefret edilen ülkesi olduysa da şaşırmam.

İran'ın gönderdiği füzelerin % 99'unu havada düşürmüşlermiş!!! sen onu külahıma anlat,

İran, suikast timinin bindiği uçakların askeri hava üssünü vurmuş, anlayana mesajı çok açık ve net.

Kaldı ki savaş genişler ve yayılırsa, İran'la baş başa kalacağını da hesap etmesi gerekir.

Dünya ne çekiyorsa bu suçlarını gizlemek için ülkesini yakmaya çalışan adamlardan çekiyor.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. günaydınlar

Mehmet Şimşek : Bir süredir yalan haberlerle kasıtlı bir şekilde gündem oluşturulmaya çalışılıyor.

Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun. Bu zor coğrafyada ülkemizin sorunlarını çözmek, potansiyelini ve performansını artırmak için yapacak çok işimiz var.

Enflasyonu düşürmek, cari açığı azaltmak, bütçe disiplini tesis etmek ve yapısal sorunları çözmek konusunda kararlıyız.

Cumhurbaşkanımızın başından beri tam destek verdiği programımızı daha da güçlendireceğiz.

Programımız hedeflerine ulaştığında, vatandaşlarımızın refahı da kalıcı olarak artacaktır.

Vatandaşlarımızdan istirhamım; üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku

Daha önce soykırım mağduru bir ülke iken şimdi dünyanın en nefret edilen ülkesi olduysa da şaşırmam.

İran'ın gönderdiği füzelerin % 99'unu havada düşürmüşlermiş!!! sen onu külahıma anlat,

İran, suikast timinin bindiği uçakların askeri hava üssünü vurmuş, anlayana mesajı çok açık ve net.

Kaldı ki savaş genişler ve yayılırsa, İran'la baş başa kalacağını da hesap etmesi gerekir.

Dünya ne çekiyorsa bu suçlarını gizlemek için ülkesini yakmaya çalışan adamlardan çekiyor.
    israili savunmak için demiyorum ama iranı gözde çok büyütmemek lazım. aslen kendi halkına zulm etmekten başka birşeyden anlamayan bir yönetim mevcut. Silahlı kuvvetleri de direkt savaşacak güçte ve organizasyonda değil. Çoğunlukla vekaletleri üzerinden savaşır. Hizbullah vb gibi.
    Yıllardır ambargo altında olduğu için uçar durumda güçlü bir hava kuvveti bile yok. Tek güvendikleri batı bloğuna karşı rusya ve/veya çinden destek alabilmek. İsrail gerçekten topyekün bir savaşa girse birkaç gün içerisinde İran'ı diz çöktürür.
    Buradaki tek kritik konu Rusya ve Çin'in tutumu olur sadece...
    Ortadoğuda huzur yoksa bunun büyük oranda nedeni İrandır. İranın rejim ihraç etmek gibi bir gündemi var 1979 dan beri.
    Şöyle bir düşünelim ortdaoğuda İsrail olmasaydı İran kiminle uğraşırdı?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sanki Sındırgının zenginlik paçalarından akıyor, parası varsa kaplıca projesini yapsaymış.
    Hocam orada vurgulanmak istenen açım diyenlerin bok gibi para harcayıp tatil yaptıkları vurgusu.
    Özetle bu Ülkede her kes mutlu ,fakir fukara yok gül gibi yaşıyorlar vurgusu. Kafaları bu kadar bastığından.
    Bu ülkede geçim seviyesi en yüksek yerlerden biri Kadıköy dür. Kemik CHP dir. Acaba neden?
    Kendilerini değil, ülke vatandaşını düşünürler.
    Gayet rahat ipimle kuşağım diyebilirler. Ama İŞİN ASLI VATAN SEVGİSİDİR. Bunu bazı beyinler asla algılayamaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku

Zelenski gibi zirvelerdeki fotolarda konuşacak adam arar bu bünyamin
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Erdoğan: "Hem Antalya'daki hem de Beşiktaş'taki cinayetlerin faillerinin yargıya hesap vermesi için üzerimize düşeni yapacağımızın bilinmesini özellikle istiyorum"

Sayfa 956/976 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •