Sayfa 967/986 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 7883 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Merkez Bankası : Parasal aktarım mekanizmasının güçlendirilmesi, Türk lirası mevduat payının artırılması ve kur korumalı mevduattan Türk lirası mevduata geçişin desteklenmesi amacıyla, belirlenen koşulları sağlayan bankaların Türk lirası mevduat ve kur korumalı mevduat hesapları (KKM) için tesis edilen zorunlu karşılıklarına faiz uygulaması 5 Şubat 2024 tarihinde duyurulmuştu.

Söz konusu uygulamada;

KKM için tesis edilmesi gereken zorunlu karşılık tutarına yenileme ve TL’ye geçiş oranı seviyesine göre uygulanan faiz oranı üst sınırının politika faiz oranının %60’ı olarak belirlenmesine,
    TL mevduat için tesis edilmesi gereken zorunlu karşılık tutarına TL’ye geçiş oranı seviyesine göre uygulanan faiz oranı üst sınırının politika faiz oranının %80’i olarak belirlenmesine

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,354
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Merkez Bankası : Parasal aktarım mekanizmasının güçlendirilmesi, Türk lirası mevduat payının artırılması ve kur korumalı mevduattan Türk lirası mevduata geçişin desteklenmesi amacıyla, belirlenen koşulları sağlayan bankaların Türk lirası mevduat ve kur korumalı mevduat hesapları (KKM) için tesis edilen zorunlu karşılıklarına faiz uygulaması 5 Şubat 2024 tarihinde duyurulmuştu.

Söz konusu uygulamada;

KKM için tesis edilmesi gereken zorunlu karşılık tutarına yenileme ve TL’ye geçiş oranı seviyesine göre uygulanan faiz oranı üst sınırının politika faiz oranının %60’ı olarak belirlenmesine,
    TL mevduat için tesis edilmesi gereken zorunlu karşılık tutarına TL’ye geçiş oranı seviyesine göre uygulanan faiz oranı üst sınırının politika faiz oranının %80’i olarak belirlenmesine
    ,bide kaçak sarayın patronunun uçaklarının yarısını satsalar anca inandırıcı olurlar

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ,bide kaçak sarayın patronunun uçaklarının yarısını satsalar anca inandırıcı olurlar

23 Nisan resepsiyonunu kutu pasta ile yaptık ya, daha nasıl tasarruf olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,354
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    23 Nisan resepsiyonunu kutu pasta ile yaptık ya, daha nasıl tasarruf olsun.
    Başlarına kkm bela,esas sorumlusunu ele almadıkça bu işler düzelmez uzun dahil,öyle ben ekonomistim demeylen olmaz,tabiki işe sahte ekonomistlikte girerse ceremesini biz çekeriz,çok suçları var hepsinide biliyorlar ne mok yiyeceğiz diye,guya vurdum duymazlığa baş vuruyorlar,ama yemez artık

Yok artık …

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,354
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Yok artık …
    Valla bende inanamadım,bunu tak partililermi ödemiş,para onlarda,nasıl olsa yüklüce soydular ülkeyi

7. https://twitter.com/i/status/1783507415817695449

Analar ne artistler doğuruyor

Daha kendinizi çok yerlere atacaksınız.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 967/986 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •