Sayfa 953/976 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon
Arama sonucu : 7805 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,088
    Blog Entries
    12

Unhappy !!

Biden, İran'ın er ya da geç İsrail'e saldıracağını belirtti.

2.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Biden, İran'ın er ya da geç İsrail'e saldıracağını belirtti.
    ABD ve İran aralarında gizli bir anlaşma sağladı. Her iki ülke de kendi saflarını sıkı tutma derdinde. Malum ABD’de seçim var. İran da kendi vatandaşlarını uyutacak. Tam bir kayıkçı kavgası.
    İran ve İsrail tam müttefik zaten. Yıllardır burada da kayıkçı kavgası var. Çıkarları ortak. İran göstermelik birkaç füze sallar. Dağı taşı döver. İsrail’e bir zaiyat yaşatmaz. Kendi kamuoyuna şöyle yaptık böyle yaptık der.
    İsrail de yalandan karşılık verir. ABD, İsrail’in yanındayız der.
    Dünyada bir yerde savaş varsa, dolar değer kazanır. Altın da ufak ufak yükselir.
    Senaryo ve filmin özeti böyle.
    Anafikir: KAYIKÇI KAVGASI

3.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Doğru cevap ne üstadım?

4. Bende sizin cevabınızdaki gibi 6>6*2>12*2>24*2 diye düşünüyorum.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Bu formul hepsine uyuyor:

n1n2n3 = (n1*n2)(n1*n3)([n1/n2]*[n2+n3])

Dolayisiyla,

937 = (9*3)(9*7)([9/3]*[3+7]) = 276330

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

6.  Alıntı Originally Posted by Wise_Man Yazıyı Oku
    n1n2n3 = (n1*n2)(n1*n3)([n1/n2]*[n2+n3])

276330

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

İsrail devlet televizyonu KANN: İran, İsrail'e İHA saldırısı başlattı / Anadolu Ajansı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İsrail Ordusu: İran’dan İsrail’e doğru saldırı için çok sayıda İHA gönderildi ancak henüz ulaşmadı; savunmamız hazır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 953/976 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •