Sayfa 225/628 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 5023 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Kardeş bak ülkemizin sitemini kuranlar 1950-2002 aradı demokrasiyi darbelerle sürekli ortadan kaldırdı neticede güçlü bir meclis ve sistem kalmadı şu halimize şükredip yola devam edeceğiz isimlere asla takılmıyorum ,

Günah , yapanın yanına kar kalması şu bu ….siyasetin ülkeden ülkeye değişen normlarıyla alakalı konulardır Chp li belediyede yolsuzluk yapılınca chp seçmeni partiye asla genel seçimde oy vermem asla bu düzene ortak olmam tkp , tip e vericem filan diyor mu … ülke normları böyle sevelim ve sevmeyelim böyleyiz !
    Deniz kardes, simdi 35 sayfa yazarim ama her neyse.

2.80'den bozdurdugum dolarlarimi en son 23.80'den yerine koydum. Korona olmasaydi hicbir zaman kurtaramayacaktim. Degisimi bekliyordum olmadi. Bu kadar yolum. Ancak olmayan mal olmayan para ile geyigine artik. Herkes nasil yatirim yapacagini kendisi en iyi bilir.

2. Ülkemizde tasarruflarını sağlıklı değerlendirecek bir tek borsa ortamı kaldı bu doları elimin tersi ile ittim , nasip Allahtan kazanacağız hayırlısı ile !!

Sana da bol şans 666 sen. de çok kazan nereden girer çıkarsan kazan inşallah !

3. Katar şeyhi Manchester United 6 milyar Euro satın almış bu paraya iş bankası alsaymış % 200 karla satıp Galatasaray Fenerbahçe’yi de fazladan alırmış

Arap dünyasında dehşet dolar arzı birikti petrol ve gaz düşmediği sürece bu birikim borsamıza gelmek zorunda bu şarttır .

Bir sabah tüm özel bankalar gap li açılacak ve almak isteyenler 3 gün tavana emir girecekler ama aşamayacaklar , o sabah umarım çok uzak değildir.Ytd ….😃😃😃

Söylediklerim yatırım tavsiyesi olmayıp Futbol ve sporsever Arap ruhuna duyduğum saygı ve sevginin ürünü olup rasyonel temennilerdir .

Ytd …

4. cokecekler bankaya az kaldi

5.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Bu arda Tayyip Erdoğan düşmanlarına da kapak olsun ben muhalifim ama ülkemi her şeyden çok seviyorum iktidarı sevemedim diye iktidarın berbat etmesini ülkeye zarar vermesini istemek

Deliliktir akp çok başarılı olmalı cari açık sorununu çözmeli hatta müthiş başarılara imza atmalı ki muhalefet de daha kaliteli isim ve adaylarla mücadele etsin siyasi ortamda insan kalitesi artsın

Bu başarı azmini görmek istiyorum planlama projeler şarttır

Lafım 666 ye …. REİSE DEĞİL ÜLKENE AŞIK OL ÜLKEN İÇİN ÇALIŞ DUA ET ,SEV VE UMUT ET ve En iyisini dile kardeş

Cumhurbaşkanı tek kişilik Ordu değildir , ülkemizi yöneten bürokrasi var , iş adamı ordusu var , danışman ordusu var ,bilim insanları , düşünce kanaat önderleri var ve şirketler dünyası ise bir derya denizdir

Deniz ne kadar berrak olursa ülke o kasar güzel kalkış yaşar başarılı olur lidere her tür olumlu ve olumsuz gelişme bağlamak doğru değil

Ülkemiz yoluna gitecek cari açık kapanacak birileri doğru adımları atacak umut ediyoruz .
    Bu yazıyla benim oyum sana.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. 2023 sonu San Marino cumhurbaşkanlığına adayım rakibim Tabi ki Kılıçdaroğlu olmalı , işi şansa bırakır mıyım abi hiç 😂😂😃

8. İşin ilginci nüfusu 34.000 kişi civarı Bakırköy ilçesinden 2 kat alanda kurulu İtalyan halkı olan bu ülkede Tam da kılıçdaroğlu tarzı 6 ayda bir seçim yapılıyor seçim yapma sevdalısı ülkede neredeyse Politikacı sıfatına sahip her birey Cumhurbaşkanı seçilmiş

3 dönem ben seçilsem 6 ay arayla seçimler ya ve 200-300 tanınmış politikacı var tüm ülkede kılıçdaroğlunun 10 sene içinde seçilme şansı çok yüksek TEK AVRUPA ülkesi orasıdır !!

Cumhurbaşkanı olmayanı San Marino’da dövüyorlarmış öyle söyleyim !

Sayfa 225/628 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •