Sayfa 138/1002 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Bi tane sığır vardı burda, depremzedeler satabilsin diye alış yazdım, ne var ki borsanın açık olmasında diyen. Ona gelsin bu.

https://twitter.com/SalihDemir007/st...01741117571073
    Şu tweeti atan adama deprem öncesi kapanis fiyatından elindeki hisseleri alıyorum, tek şartım sadece gidip düştü diye alttan yerine koymayacajsin. Vermez hissesini. Samimi bulmadım. 2 hafta sonra deprem öncesi fiyatın üstüne çıkarsa elindeki hisse o zaman ne dicek ?

Adama sığır diyorsun onuda anlamadım. O yazıyı bende hayirliyorum ama senin hatırladığım gibi bir yazı değildi. Şu sanal ortamda millete hakaret edenlerin gerçekten aciz bir insan olduğunu düşünüyorum. Adam fikrini yazmış hakaret ediyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Eee bugun niye kapatip gunu iptal ettiler ozaman , zaten aksama kdr hacimde olurdu zaten tabana yakindi hisseler .

Bunlarin disine kan degdi bunlar dun niye toplandi bugun icin bence , basalim asagi kapatlm gunude iptal.edip ziriltiyi keselim dediler .

Acacagi gun zaten yapistiracaklarsa niye kapadilar .
    Şakir senin kafa iyi çalışıyor, aynen senaryo o şekilde olmalı
    Verdiler korkuyu sonra iptal ettirdiler, çarşamba kimse mal almaya yaklaşamaz, go go tar tar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. İnsanlar cümlelerine ilk tutuklayacaklarsa tutuklasınlar diye başlıyor.
    Herşeyi anlatıyor
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    deprem bölgelerinde hükümete tepki çığ gibi...insanlar delirme noktasına geldi 3 günde.

twitteri o nedenle kapadılar bence.

4. Update: Türkiye #earthquake and #EUCivilProtection operations on the ground:

20 EU countries and have offered 29 search & rescue and 5 medical teams.

In total, 1485 rescuers & 100 search dogs *🦺 have been mobilised to save lives.

https://twitter.com/eu_echo/status/1...T60AGxP_w&s=19
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    25 kişilik ekip mi?...tamam onu saydık..geriye kaldı 24 tane Avrupa ülkesi..haydi senin için 20 olsun...

MANŞET olacak bir yardım görmedim..Kerhen değil..

Hani formalite icabı değil de...JAPONYADAN-ÖZBEKİSTANDAN GÖRDÜM..

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    İnsanlar cümlelerine ilk tutuklayacaklarsa tutuklasınlar diye başlıyor.
    Herşeyi anlatıyor
    maalesef.. en küçük eleştiriye . şu durumda bile tahammülleri yok.

twitterin önemini anlayamamışlar haberleşme adına. zaten gsm konuşma olarak bitik durumda orda. belki internet şansı vardı göçük altındakilerin. veya göçükten çıkıp bakın şuradan ses geliyor diye tonla konum yollayanların önü kesilmiş oldu

yani resmen ölüme terk ettiler bana göre. en küçük sansı varsada bitti şuan .
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Bi tane sığır vardı burda, depremzedeler satabilsin diye alış yazdım, ne var ki borsanın açık olmasında diyen. Ona gelsin bu.

https://twitter.com/SalihDemir007/st...01741117571073
    Bana mı dedin bu lafı?
    Ben böyle felaket ve krizlerde short açmam, alış yazarak başlarım.
    İlk gün açık olması kredilileini, ödemesi olanların e deprem bölgesinden zorunlu satış yapanların işine.
    Benim yaptığım alış belki onların maliydi.
    Bunun neyini anlamadınız?
    Twitter açılmıyor, ne yazıyiorsa buraya yazın bilelim.
    Ben her felakette alış yönlü islem yaparım
    Pandemide de hep alış yönlü işlemler yaptım.

7. Borsa açık olsa ne olacak kapalı olsa ne olacak?
    Mesele tedbir, paket açıklanması lazım.
    Yoksa açıldığı gün yine dusecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,677
    İMKB-BIST100 1986 da kuruldu..Böyle iptal işlemi yok.Hacimsiz olması bir anlam ifade etmez...Gün içi bir ölüm-patlama vs. olsun alıcı çekilince aynısı olur. 10.000 lotla tüpraş taban olur.

Olay kamunun baskısından dolayı alındı.Acemi,borsayı hep gogogo bilen o kadar çok kişi var ki...ve aynı zamanda secmenler.Seçimde oy kullanacaklar.

YOKSA BUNUN YÖNETMELİĞE UYAN TARAFI YOK...beni etkilemedi ama olay hukuken budur...KY. borsaya ara vermesi için fırsat tanındı.

Bu işin oluru ptesi açmamaktı.Onu telafi etmek için böyle bir uygulama oldu.4 milyon yatırımcı varsa bunun sadece 3.000 kişi shorttur.Gerisi hisseci(longtur)dir..

Çoğunluk kazanması güzel ama bunu hukuka büründürmenin-TEVİL ETMENİN anlamı YOK..

Çarşamba ,kanımca çok önlemle karşılaşacağız...bence artı veya eksi %3 ten fazla gap olmaz..her yön mümkün...

Buraya bir daha yazayım...Temmuza kadar 1.85 dolara gelmezse orta vadeli hisse almam.(HİSSELER BELLİ).YOLU AÇIK OLSUN.ORAYA GELME İHTİMALİ %50....ama Temmuza kadar 1.85 görülmezse o zaman temmuzda başka planla orta vadeli alım yaparım...(3 DOLARDAYKEN bunu dedim...) kendimce argumanım vardı...2 aydır zaten ŞUBAT diyordum...Olay tamamen teknik olarak bu tahmin yapılıyordu.

ALLAH MİLLETİMİZİN YARDIMCISI OLSUN..iyi akşamalr.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 138/1002 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •