Sayfa 156/159 İlkİlk ... 56106146154155156157158 ... SonSon
Arama sonucu : 1269 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Patronlar bu Europower world deki 300.000 hisse payını kaça satmışlar acaba bilgisi olan var mı

22101316UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Nominal yazmış, reel değerini neden şeffaf bir şekilde yazmazlar..

3.  Alıntı Originally Posted by Threshold_Value Yazıyı Oku
    Patronlar bu Europower world deki 300.000 hisse payını kaça satmışlar acaba bilgisi olan var mı

Benim anladıgım eupower güç trafosundaki payı yuzde 70 ken 100 e çıktı ve bu hisse için güzel bir şey ...ama tabi bu biraz sag cep sol cep işi oldugu için her hangi bir fiyat belirtmemişler...Tabi burda şimdi bunu niye yaptılar niyetleri ne acaba...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Benim anladıgım eupower güç trafosundaki payı yuzde 70 ken 100 e çıktı ve bu hisse için güzel bir şey ...ama tabi bu biraz sag cep sol cep işi oldugu için her hangi bir fiyat belirtmemişler...Tabi burda şimdi bunu niye yaptılar niyetleri ne acaba...
    %30 u patronlar Europower a bedava vermemişler sonuçta, ve kaça verdikleri de belli değil şirket bu konuda şeffaf değil maalesef, yatırımcı ilişkilerine atılan mailler sanki kör bir kuyuya atılıyor dönüş yok en azından bana dönüş yok. Benim anladığım geçen sene patronlar pay satınca şirkete aktaracağız demişlerdi, güç trafosu euroworld u kurarak aktarmışlardir, şimdide paylarını Europower a satmışlar gibi, bu şekilde dolambaçlı yoldan paylarınin karşılığı olan meblağı almış olabilir ler mi

5. Kendi kusurunuzun hamalıyken

6. satışlar ve favök güzel artmış ama bu enflasyon muhasebesi işinden bişey anlamadım ben buna göre karı çok iyi değil daha yüksek beklerdim şahsen ben...

7. Güç Transformatörü Yatırımı
    Şirket Ankara Kahraman Kazan ilçesinde bulunan 220863 ada 11-13-14 parsellerde güç
    transformatörü üretimine uygun olarak fabrika inşaatına başlamıştır. İlgili fabrika 500kV
    gerilim seviyesinde güç transformatörü üretimine uygun olarak tesis edilmektedir.
    İlgili fabrikada kullanılacak laboratuvar, fırın, kesme ve dilme makinaları ile sarım makinası
    alımına ilişkin ticari görüşmeler tamamlanmış, makine seçimi ve fabrika yerleşimi
    tamamlanmıştır. Bu fabrika yatırımı,şirketin iştiraki olan Europower World Enerji A.Ş. altında
    gerçekleştirilmekte olup yatırımın tamamlanması ile beraber yıllık 150-300 milyon USD
    civarında hasılata etki beklenmektedir.

faliyet rapaorundan yıllık 150-300 usd 2025 ortalarına dogru diyelim bitiş tarihi başlı başına bir hikaye ve gelir...

8. Yüksek Gerilim Akım ve Gerilim Güç Transformatörü Yatırımı
    Yüksek gerilim ürün grubunda birçok ürünü üretebilen şirket, güç transformatörü ve yüksek
    gerilim akım, gerilim transformatörü imalatı ile birlikte yüksek gerilim trafo merkezlerinde
    kullanılan ürün gruplarının hemen hemen tamamını üretebilir hale gelmeyi hedeflemiştir. Bu
    anlamda mevcut fabrikalarından bir tanesini yüksek gerilim akım ve gerilim transformatörü
    üretimine yönlendirmeyi planlamış ve bu yatırım için gerekli olan makine, test cihazı ve insan
    kaynakları yatırımına ilişkin planlama çalışmalarına başlamıştır.

Sayfa 156/159 İlkİlk ... 56106146154155156157158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •