Sayfa 163/163 İlkİlk ... 63113153161162163
Arama sonucu : 1302 madde; 1,297 - 1,302 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Sen bildiğin her şeyi gözden geçir. Külliyen yanlış cunku.

1. Ben mehmetciğimi (dikkat et hep mehmetciğim derim) kötülemiyorum. Sadece analiz yapıyorum.

2. Almaati tav In yatırımları içinde ne kadar yer kaplıyor? Globalin aldığı limanlar ve yapacağı yatırım ne kadar kaplıyor?
    3. Adam asyadan liman alacağım diyor. Hangi parayla? Cıkıp bir bedelli patlatsa milletin hali nice olur? Hiç dusundunmu?

4. Cık artık su pegyo kıl yun muhabbetinden. Pegyo kaç kurusluk şirket?

5. Adam hırsız sa hissedarlarda suç ortağı.

6. Adama ak kaşık , bok kaşık muamelesi yapmıyorum. Burda sağır sultandan tut kör aga ya kadar herkes biliyor benim mantığımın trader mantığı olduğunu. Bu ne demek? Doğru zaman, doğru fiyat, doğru kağıt izi surmeyi bilmek demek. Bana kimse ak, mak değil anlayacağın.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Sayın Zigana şu son yazdıklarınızın tamamının altına imzamı atarım.

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sen bildiğin her şeyi gözden geçir. Külliyen yanlış cunku.

1. Ben mehmetciğimi (dikkat et hep mehmetciğim derim) kötülemiyorum. Sadece analiz yapıyorum.

2. Almaati tav In yatırımları içinde ne kadar yer kaplıyor? Globalin aldığı limanlar ve yapacağı yatırım ne kadar kaplıyor?
    3. Adam asyadan liman alacağım diyor. Hangi parayla? Cıkıp bir bedelli patlatsa milletin hali nice olur? Hiç dusundunmu?

4. Cık artık su pegyo kıl yun muhabbetinden. Pegyo kaç kurusluk şirket?

5. Adam hırsız sa hissedarlarda suç ortağı.

6. Adama ak kaşık , bok kaşık muamelesi yapmıyorum. Burda sağır sultandan tut kör aga ya kadar herkes biliyor benim mantığımın trader mantığı olduğunu. Bu ne demek? Doğru zaman, doğru fiyat, doğru kağıt izi surmeyi bilmek demek. Bana kimse ak, mak değil anlayacağın.

Saygılarımla
    Reis adam temettü verecem kesinlikle bedelli yok diyor. Sen bedelli patlatır diyorsun. Kime inanalım.😂

4.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis adam temettü verecem kesinlikle bedelli yok diyor. Sen bedelli patlatır diyorsun. Kime inanalım.��
    Sn zigana,

Sen sn gundemide gecti. Yav patlatırmı? Dedik yukarı bak patlatsa yazmısız yani kesinlik yok. Ya olursa var. Ha bide herife hem yalancı duzenbaz diyorsun sonra cıkıp ama kesinlikle bedelli yok dedi diyorsun. Adam sana teminat yazısımı verdi? Bunu sunun için yazdım tutki fonun biri yuklu alım yaptı (alacak mal yokda ortada misalenn diyelim) adama bir bedelli caksalar hali nice olur? Aldığı malı kime satar? 3 5 taban yer oyle kaçabilir anca. Bunları göz ardı etmeyin. Öyle tahtaya bakıp oooooo alıcı satıcı dolu demeyin. Buyuk oranda fiktif emir. Yani işler senin anladığın gibi gelişmiyor.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn zigana,

Sen sn gundemide gecti. Yav patlatırmı? Dedik yukarı bak patlatsa yazmısız yani kesinlik yok. Ya olursa var. Ha bide herife hem yalancı duzenbaz diyorsun sonra cıkıp ama kesinlikle bedelli yok dedi diyorsun. Adam sana teminat yazısımı verdi? Bunu sunun için yazdım tutki fonun biri yuklu alım yaptı (alacak mal yokda ortada misalenn diyelim) adama bir bedelli caksalar hali nice olur? Aldığı malı kime satar? 3 5 taban yer oyle kaçabilir anca. Bunları göz ardı etmeyin. Öyle tahtaya bakıp oooooo alıcı satıcı dolu demeyin. Buyuk oranda fiktif emir. Yani işler senin anladığın gibi gelişmiyor.
    Bak şimdi dediğim noktaya geldin.Ben adama güvenmiyor diyirum piyasa bende güvenmiyorum ki sana mı inanalım ona mi dedim. Yani adam yalancı sen bunu kabul etmiyordun bunu kabullendin.
    Şimdi fon alsa diyorsun bedelli patlatır yani alanı guldurmez üzer diyorsun bende sana bunu anlatmaya çalışıyordum. Sende aynısını söylüyorsun. Yani şu an aynı şeyi konuşuyoruz. Adam güvenilmez bir adam olduğu için tahtaya fon veya yerli yatırımcı gelmiyor. Şirketin faaliyetlerinde sorun olduğundan değil. Faaliyetler hiç olmadigi kadar iyi ama adam tahtanın gitmesine müsade etmiyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyordum. Sanırım anlatabilmisim ki ortak noktada buluştuk.
    Peki sende yüklü işlem yapiyorsun biliyorum.( Oransal halka arzda sana gelen miktarı paylaşmıştım ne kadarlık emir girdiğini hesap etmiştim)Yani fondan aşağı yanın yok ama bu adam seni bir türlü opemiyor. Dediğin her şey çıkıyor. Seni neden sıkıstırmıyor( zorla yazdım i harfini düzeltmek zor oldu😂)

6. Sayın Besiktask daha önce bir paylasiminiz vardı 7. Veya 8. Aylarda 0.8 doları görme ihtimali yüksek diye. Buda benim için 4 ayda dolar bazlı %100 getiri demekti ve tüm portföyü bastim. Şimdiye kadar tüm dediklerin cikmisti İnşallah bu defa yanilmazsin.

Sayfa 163/163 İlkİlk ... 63113153161162163

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •