Sayfa 735/735 İlkİlk ... 235635685725733734735
Arama sonucu : 5878 madde; 5,873 - 5,878 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hiç fon almadım.
    Bizim Türkiye ‘de abd deki endesklere yatırım yapan fon var mı?
    Hisse bazında değil de endeksin geneline.
    Ben petrol fonu ve siber güvenlik değişken fon var. Az miktarda var ama arada bakıp mutlu oluyorum )

Petrol fonu Akbank, siber güvenlik iş bankası fonu.

Endeks genel fonlarında da Akbank Amerika Yabancı hisse fonu vardı.

Ama dediğiniz gibi genelde temaya yönelik fonlar var. Oyun sektörü, sağlık sektörü, yenilenebilir enerji, yarı iletken falan diye gidiyor.

2. FROTO - Ford Otosan

Geçen bi arkadaş böyle bir durum var diye yazmıştı.Yani zaten iç piyasa yüksek faizle bozulup tüm modellerde adetler hızlı düşmeye başlamışken araç başı en yüksek ciro net kar yazdığımız kamyon/çekici sınıfında böyle bir gelişmenin yaşanması şanssızlık olmuş.Umarım tez zamanda düzelir bu durum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Ben petrol fonu ve siber güvenlik değişken fon var. Az miktarda var ama arada bakıp mutlu oluyorum )

Ama dediğiniz gibi genelde temaya yönelik fonlar var. Oyun sektörü, sağlık sektörü, yenilenebilir enerji, yarı iletken falan diye gidiyor.
    Tesekkür ederim sn reyz.
    Yapacagız bir çalışma bakalım hayırlısı.

4.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku

Ama kanaatim borsanın dısına cıkaracagım temettüyü yoksa benim fazla vaktimi alacak.
    Herhangi birinin yönetimine de bırakmak istemiyorum parayı.
    Ancak burayı okuyan arkadaslara belki şu öneri olabilir.
    Koç un iştiraklerini farklı oranda tutup birkaç sektörü daha ekleyerek sürekli alımla belli noktaya getirebilirler.
    Ama oranların farklı olması önemli.
    Bol kazanclar herkese…

5. FROTO - Ford Otosan

Korkulan başa gelecek sanırım,bizim gölcükte ürettiğimiz elektrikli araçlarında(transit,custom) bataryalarını ford merkez lg ve sk den tedarik ediyor.Tedarik edilen bataryaların yarısı bizim için tedarik ediliyor.Siparişleri azaltmalarından anlaşılan nisanda başlayan adetsel düşüş sürüyor ve sürecek.Pazarda bir sorun var sanırım.Haber canımı hepten sıktı.Hayırlısı.

https://dragonomi.net/kisa-notlar/fo...or/12/05/2024/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

6. Yakında yıllık rutin bakıma girecek fabrika ve 30-40 gün kapanacak, 9 gün de Kurban tatili, yıl sonuna kadar Cumartesi Pazarları da toplarsan, şurda çalışacakları 20-25 gün, en fazla 10 bin araç daha üretilir. :

Haklıysam 1'e basınız, haksızsam şuraya yazınız.

Sayfa 735/735 İlkİlk ... 235635685725733734735

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •