Sayfa 734/734 İlkİlk ... 234634684724732733734
Arama sonucu : 5872 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abi sen bu işi epey ilerletmişsin belli, sana bu forumda bi sayfa açalım mı? Kafana göre paylaş istediğin hisseleri, bak kaç kişinin özel sayfası var bu forumda. Sayfa açmak beleşe, bir tık uzağımızda.

Gürsel'in Yeri Cafe Teknik adında açabiliriz örneğin.
    Gursel'in yeri et mangal, kendin pisir kendin ye gibi oldu bu is
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gursel'in yeri et mangal, kendin pisir kendin ye gibi oldu bu is
    burda da böyle değil mi? kendimiz çizip kendimiz dinliyoruz..

3. bu nisan ayı en çok yabancı çıkışı olanlar...
    giriş olanlarda geliyor..

4. buda en çok aldıklar...nisan ayı...

5. An itibarıyla henüz mayısın ortasına dahi gelmemişken nisanda sattıklarının 3 katını aldılar,Gürsel bey sizde bir korku seziyorum.Kopup giderde yerine koyamam korkusu.Bu korku sanki paylaşımlarınızın ruhunu ele geçirmiş gibi.Belkide yanılıyorum bilmiyorum ben böyle bir enerji alıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    An itibarıyla henüz mayısın ortasına dahi gelmemişken nisanda sattıklarının 3 katını aldılar,Gürsel bey sizde bir korku seziyorum.Kopup giderde yerine koyamam korkusu.Bu korku sanki paylaşımlarınızın ruhunu ele geçirmiş gibi.Belkide yanılıyorum bilmiyorum ben böyle bir enerji alıyorum.

wallahi de billahide en ufak korkum yok..temel veriler belli..teknik analiz de belli..geçmişte belli..bilanço ile ilgili tereddüt yaşadım..avrupa daki fiyat listesi..froto acaba ülkeden dolayı artan maliyetleri yansıtabiliyor mu yoksa adamlar bıçak gibi biz bu sene bu fiyattan alırız mı diyor..yoksa belli dönemlerde avrupa da olan pahalılık katsayısına göre mi artış yapabiliyor..antlaşmaları bilmiyorum..
    satış düşük,maliyet yüksek..fiyatlara yansıtabiliyorsa bilanço iyi gelir..
    benle ilgili kısmı; bilanço iyi bile gelse endeksin düzeltmesinden yine nasiplenip 1000 ve altına gelir..hesabım bu..
    her türlü düzeltme olacak hiç şüphem yok...
    ha plan olmadı...nakit duruyor...arbitraj-korelasyon-gir çık yaparım..kaç lot zarar var hesaplar yerine koyarım..
    vakit kaybetmiş olurum..
    zaten ağustos a kadar oyunumuz tutar..vakti var..
    yine olmadı diyelim,zaten bir kısmını büyük abisine aktaracaktım kademeli olarak 2027 ye kadar,ilk büyük alımı öne almış olurum..
    ha hiç biri olmadı ,battı balık yan gider gelsin Datça ya tüm forum güzel bir yemek yeriz
    düzeltecek...hem de iyi düzeltecek..şüphem yok..

7. FROTO - Ford Otosan

Valla benim radarımdada şirket özelinde pandemi sonrası hiç bu kadar belirsizlik bir arada olmamıştı.Bir yandan ilk çeyrek iyi gelecek bundan eminim ve aslında daha şirket 2023 4q bilançoyu bile fiyatlamadı çarpanı 7-8 arasına mıh gibi çaktı,diğer yandan hal bu iken iyi gelecek bir ilk çeyrek ile bu 7-8 çarpan 7 altına gelirse fiyat nasıl burada kalacak diye düşünüyorken bu ay yıllar sonra ilk defa tüm kalemlerde adetsel düşüş yaşandı ve kafalar allak bullak oldu çıktı.Şimdi benim en büyük merakım piyasa iyi gelirse bilançoyu iyice düşen çarpanlar ve ucuzluk ile mi fiyatlayacak yoksa satışlar düşmeye başladı ve biz bunu öngördüğümüz için bu çarpanları 7-8 arasına çaktık,bundan sonraki aylarda bozulma devam eder 2Q bilanço kötü gelirse bu çarpan kendiliğinden 10 üstüne çıkar ve borsanın önden fiyatlama özelliğimi devreye girer mesajını bizlere bugünlerden vermiş ama biz anlayamamış mı olacağız??????….sorular sorular sorular…Ben bu soruların cevabını kendi adıma mayıs satış dataları açıklanınca alacağım ama o zamana kadar hiç bie aksiyon alma imkanım yok,benim mekanizma bana böyle emrediyor çünkü.Maç heyecanlı devam ediyor,teknik traktörler olarak oyunu okumaya çalışıyoruz,ataklar karşılıklı,faul çok.

Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Valla benim radarımdada şirket özelinde pandemi sonrası hiç bu kadar belirsizlik bir arada olmamıştı.Bir yandan ilk çeyrek iyi gelecek bundan eminim ve aslında daha şirket 2023 4q bilançoyu bile fiyatlamadı çarpanı 7-8 arasına mıh gibi çaktı,diğer yandan hal bu iken iyi gelecek bir ilk çeyrek ile bu 7-8 çarpan 7 altına gelirse fiyat nasıl burada kalacak diye düşünüyorken bu ay yıllar sonra ilk defa tüm kalemlerde adetsel düşüş yaşandı ve kafalar allak bullak oldu çıktı.Şimdi benim en büyük merakım piyasa iyi gelirse bilançoyu iyice düşen çarpanlar ve ucuzluk ile mi fiyatlayacak yoksa satışlar düşmeye başladı ve biz bunu öngördüğümüz için bu çarpanları 7-8 arasına çaktık,bundan sonraki aylarda bozulma devam eder 2Q bilanço kötü gelirse bu çarpan kendiliğinden 10 üstüne çıkar ve borsanın önden fiyatlama özelliğimi devreye girer mesajını bizlere bugünlerden vermiş ama biz anlayamamış mı olacağız??????….sorular sorular sorular…Ben bu soruların cevabını kendi adıma mayıs satış dataları açıklanınca alacağım ama o zamana kadar hiç bie aksiyon alma imkanım yok,benim mekanizma bana böyle emrediyor çünkü.Maç heyecanlı devam ediyor,teknik traktörler olarak oyunu okumaya çalışıyoruz,ataklar karşılıklı,faul çok.

belirsizlik mayıs rakamlarında çözülür...doğru
    ben bu bilanço nun inciğini cinciğini çıkaracam eğer iyi gelirse....
    maliyetleri avrupaya olduğu gibi yansıtıyorsa bu düşük satışlarla standart bilanço gelir...
    hiç yansıtma yoksa belli nasıl geleceği...
    bunun dışında ne olur ki iyi gelsin.....
    merakla bekliyorum...

Sayfa 734/734 İlkİlk ... 234634684724732733734

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •