Sayfa 139/741 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Kazan kaynamaya başlamış yine…
    Çaktırmadan usul usul gidiyordu ne güzel..
    İnşaallah nazar değmez.

Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Kazan kaynamaya başlamış yine…
    Çaktırmadan usul usul gidiyordu ne güzel..
    İnşaallah nazar değmez.
    Bomba patlayacak herhalde gerçi Tofaş'ın yanında sönük kaldık ama forum hareketlenmeye başladı indikatör olarak kabul etsek mi acaba

3. Aslında bombalar patladı. Ama kimse görmedi
    https://www.linkedin.com/posts/ford-...member_desktop

4. Tofaş daha yatırım acıklamadı kapasitesi de asagıda…Bu fiyatlar uygun diye düşünüyorum.
    Bilen büyüklere sorayım deprem riski var marmaranın biliyorsunuz?Bunun için yatırımlarımızla alakalı bir fren sistemi düşünmemiz gerekir mi bu ne olabilir?

Allah gecinden versin bugün arkadaslarla otururken böyle bir şey olursa biz ne yapabiliriz hazırlık yapmamız lazım diye konustuk bir plan yapacağız rota belirleyeceğiz toplanma alanı ayarlayacağız.
    Bir de kurtarma gönüllüsü olmak için de ekip kurcaz şimdi aklıma geldi yolda naci görür ü dinledim.Allah korusun böyle bir sey olursa yatırım olarak ayrıyetten finansallarımızı da kişisel olarak degerlendirmeliyiz ki yardım için nakit ihtiyacımız olcak.
    İş hayatımız için şirketin namı hesabında planlar yapıyoruz ama kişisel cebimizle ilgili ne yapabiliriz?
    Ben hiç yedek akçe tutmadım kişisel ihtiyaclarım için.Önerileri dikkatle not alacagım.Bunu finanscılara soracagım ama aklımıza gelmeyen bir yöntemi de burdan öğrenirim belki.

Syg

5. Vallahi tartışmaya yer arıyorsunuz ha 😀 havalar sıcak nem desen arşa çıkmış onun için kendinize dikkat edin sayın ortaklarım. Şimdi mesela işyatırım 2025 senesi için 77 milyar kar bekliyor, sizce kuru kaç alıyolar 2025 senesi için ? Yazmamış adamlar onu.

6. Kaderde varsa süzülmek, neye yarar üzülmek?

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Bomba patlayacak herhalde gerçi Tofaş'ın yanında sönük kaldık ama forum hareketlenmeye başladı indikatör olarak kabul etsek mi acaba
    TOASO yu anlamıyorum.
    takasta benm gördüğüm yılbasından beri yabancı satıyor ky alıyor.-güvenmeyin biri baksın-
    yılların Türk Otomobil Fabrikası galericiye dönüsüyor.-belki rekabat kuruu izin vermez tekelden dolayı-
    zaten %50 kapisite ile çalısıyordu.simdi bu ay itibariyle doblo tamamen gitti.kapasite iyice yerlere düstü.elinde sadece EGEA kaldı.
    tamam yeni model verecekler ama bu model sadece Türkiye için üretim yapacak. ihracat yapamayacak.
    ihracat yapamayan TOASO ile karsılasabliriz.
    BEnim gördüğüm artıj TOASO ancak DOAS ile karsılastırılabilir.Çünkü onun gibi galericiye dönüsüyür.-ama süper bir galerici olacak-
    FROTO ile artık karsılatırılamaz
    GAlerici DOAS ile TOASo nun rakibi TOGG olacak.-simdi tutmaz demeyin-
    mevcut yönetim 5 yıl daha iktidarda TOGG en değer verdiği projelerden.yani karlı olmasa da en az 5 yıl Türkiyede TOGG satılacak. Peki TOGG kimden müteri alacaak DOAS ve TOASO dan

8.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    TOASO yu anlamıyorum.
    takasta benm gördüğüm yılbasından beri yabancı satıyor ky alıyor.-güvenmeyin biri baksın-
    yılların Türk Otomobil Fabrikası galericiye dönüsüyor.-belki rekabat kuruu izin vermez tekelden dolayı-
    zaten %50 kapisite ile çalısıyordu.simdi bu ay itibariyle doblo tamamen gitti.kapasite iyice yerlere düstü.elinde sadece EGEA kaldı.
    tamam yeni model verecekler ama bu model sadece Türkiye için üretim yapacak. ihracat yapamayacak.
    ihracat yapamayan TOASO ile karsılasabliriz.
    BEnim gördüğüm artıj TOASO ancak DOAS ile karsılastırılabilir.Çünkü onun gibi galericiye dönüsüyür.-ama süper bir galerici olacak-
    FROTO ile artık karsılatırılamaz
    GAlerici DOAS ile TOASo nun rakibi TOGG olacak.-simdi tutmaz demeyin-
    mevcut yönetim 5 yıl daha iktidarda TOGG en değer verdiği projelerden.yani karlı olmasa da en az 5 yıl Türkiyede TOGG satılacak. Peki TOGG kimden müteri alacaak DOAS ve TOASO dan
    İhracat yapmama bilgisi ilginç.Kaynak var mı?

Sayfa 139/741 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •