Sayfa 737/737 İlkİlk ... 237637687727735736737
Arama sonucu : 5892 madde; 5,889 - 5,892 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Osman,
    şunu bunu çevirin diyerek konuyu kaynatıyorsun ama farketmedim değil...
    bugün de grafik paylaşmamışsın...
    çalışmıyor musun yoksa?

2. aynı senaryo üzerinde ...2. ihtimal..eğer son mum un yanına son mumdan daha düşük 2 mum daha gelirse bu sefer ikili tepe yapmasını beklemeden oluşan shark formasyonu devreye girer..onu da gün be gün takip etmek gerekir..kelebek in bir çeşidi

3.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    güzel kardeşim
    ordaki bahsettiği video bu dediklerinle alakalı değil..ford Ceo suna tesla elektriklide nasıl bu kadar aldı başını gitti diyor..dediklerin doğru o ayrı..
    Gürsel bey ben o video ile ilgili değilde Alpan beyin twiti ile ilgili görüş belirtmiştim.Jim F. o konuşmasını geçen sene bir radyo programında yapmıştı,Türkçe transkripini okuyunca programdaki hırçınlığı benide doğrusu konunun bütünü anlamında ürkütmüş ve benim mekanizma konuyla alakalı ilk alarmını o gün vermişti.Şimdi artık gün geçmiyorki çinlilerden yeni agresif adımlar duymayalım.2 gün önce byd avrupa direktörünün söyledikleri beni yine dehşete düşürdü.Bunlarla nasıl başa çıkılacak bilmiyorum,adamlar araç satacakları pazarlarda doğrudan fabrika kuruyor harıl harıl,bu durumda yerel üretime geçip olası tüm tarife yaptırımlarındanda sıyırmış oluyorlar.Avrupa bizim otosanın ana pazarı,pazarımıza adamlar böyle hunharca istila ederken biz nasıl rekabetçi kalacaz diye düşünüyorum.Daha 3 ay önce sendika ile yapılan toplu sözleşme ile maaşlar %100 den fazla arttı,maaşlar toplam maliyetler içinde %26 yer tutuyor.Umarım ilk çeyrekte bu zam sebepli maliyet artışını araç satış fiyatlarımıza yansıtabilmişizdir,rekabet yoğunken bunu yapabilmişmiyizdir doğrusu bilmiyorum.Byd avrupa direktörünün 2 gün önceki fortune dergisine verdiği röportajda anlatıp söyledikleri yenilir yutulur şeyler değil.Meşhur şarkının sözleri akla geliyor..Bişey yapmalı bişey yapmalı bişeyyy yapmalıııı…

https://fortune.com/europe/2024/05/1...lon-musk-2030/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

4. https://youtu.be/m36QeKOJ2Fc?si=E1Ip2M_hww_2bKEm
    Çin tehditleri konuşuldugu bu zamanda güzel bir belgesel.
    Tavsiyemdir.
    Çin dünyanın ve insanlığın baş belasıdır.Demokrasi ve özgür düşüncenin olmadığı her yapıcyok olmaya mahkumdur.
    Sürdürülemez.
    Bu arada chathamhouse da Çin ile ilgili güzel makaleler var.

Sayfa 737/737 İlkİlk ... 237637687727735736737

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •