Sayfa 733/733 İlkİlk ... 233633683723731732733
Arama sonucu : 5860 madde; 5,857 - 5,860 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Babadan akka anadan takka olmayınca bizim gibi strateji öğrenip mekanizma kurmak için uykusuz geceler,maaşlı iş hayatı haricinde saatlerce mesai harcamalar falan filan mecburiyet oluyor tabi,zengin babamız olaydı bizde kraliçeyle dost,prensle ahbap olur 5 çaylarının vazgeçilmezi olurduk.Ama o zamanda tırnaklarıyla bir yere kendi çabalarınla gelmenin hazzını yaşayamazdıkŞükür bugünümüze,buz gibi evde 3 yorganlada uyuduk,5 yıldızlı otelde sıcaktan donlada.Kendi alın terimizle,kimsenin karşında el pençe durmak,ağız kokusu artistik çekmek zorunda kalmadan,forumlarda milletin ağzının içine bakıp bi şey kaparmıyım diye onun bunun maskarası olmadan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Herkesten bir şey öğrenmeye çalışıyoruz.
    Burdaki herkesin hali vakti yerindedir.
    Akıllı adam bedava öğrenendir.Biz bilmiyor muyuz finans danısmanına sormayı?Ama kendi çabanla öğrendiğin bilgi daha kıymetlidir ve kalıcıdır.

İnsan ben biliyorum bitti artık dediğinde zihni ölür.
    Senden de öğreniyoruz hem de bedava;)

Ben dudu ya endeksi içeren fonun olup olmadıgını soruyorum biliyorum ki yok öyle bir fon bizim yönetimlerde.Ama yine de öğreniriz bie şeyler.

Sana kötü bir haberim var.Ford otosan da maliyetim çok çok çok düşüktür hesaplamaya bile değmez bir düşüklükte😀
    Hatta su anki reel değeri borsaya soktugum parayla hesaplarsak devasa bir katlama çıkar ortaya;)
    Emin ol burda bir sey bilmiyormus gibi yazan tiplerin çoğu da böyledir.

Sen 3 yorganla yatmışın ben çocuklugumda depoda uykusuz montla çok çalıştım hafta sonları.İşçilerin yanında pahalı yemek yiyemezdik de mercimek çorbasıyla karın doyururduk.
    Ne çileler çektik varlık içinde.

Neyse ford motor la ilgili gelişmeler olursa yaz buraya gece gelince okuruz.
    Bye

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Herkesten bir şey öğrenmeye çalışıyoruz.
    Burdaki herkesin hali vakti yerindedir.
    Akıllı adam bedava öğrenendir.Biz bilmiyor muyuz finans danısmanına sormayı?Ama kendi çabanla öğrendiğin bilgi daha kıymetlidir ve kalıcıdır.

İnsan ben biliyorum bitti artık dediğinde zihni ölür.
    Senden de öğreniyoruz hem de bedava;)

Ben dudu ya endeksi içeren fonun olup olmadıgını soruyorum biliyorum ki yok öyle bir fon bizim yönetimlerde.Ama yine de öğreniriz bie şeyler.

Sana kötü bir haberim var.Ford otosan da maliyetim çok çok çok düşüktür hesaplamaya bile değmez bir düşüklükte😀
    Hatta su anki reel değeri borsaya soktugum parayla hesaplarsak devasa bir katlama çıkar ortaya;)
    Emin ol burda bir sey bilmiyormus gibi yazan tiplerin çoğu da böyledir.

Sen 3 yorganla yatmışın ben çocuklugumda depoda uykusuz montla çok çalıştım hafta sonları.İşçilerin yanında pahalı yemek yiyemezdik de mercimek çorbasıyla karın doyururduk.
    Ne çileler çektik varlık içinde.

Neyse ford motor la ilgili gelişmeler olursa yaz buraya gece gelince okuruz.
    Bye
    Maskara olan da yok burda.
    Herkes katkı sunuyor.
    Olumsuz bakanlar var arada.Onlar da gelir geçer.
    Sen gidersin mesela biz hissede olmaya devam ederiz.
    Hayata sınıfsal bakma.

3. Lan olum sen şimdi neden üstüne alınıp cevap verdin yaaw,Osman beyin muhteşem hiciv yazısını okuyunca bende forumun her yerinde gördüğüm genel bir durumu iki satır şettireyim dediydim.Bi sakin ol kompleksli olduğunu düşüneceğim yoksa

Cahillik mutluluktur!

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Lan olum sen şimdi neden üstüne alınıp cevap verdin yaaw,Osman beyin muhteşem hiciv yazısını okuyunca bende forumun her yerinde gördüğüm genel bir durumu iki satır şettireyim dediydim.Bi sakin ol kompleksli olduğunu düşüneceğim yoksa

Satasıyorsun sonra satasmadım diyorsun.
    Rahat ol.
    Küfretmeden her seyi yazabilirsin.
    Sıkıntı yok muhabbet ediyoruz.
    Biden yüzde 100 e cıkarmıs elektrikli çin vergilerini onlar da senin gibi tedirgin bak.

Sayfa 733/733 İlkİlk ... 233633683723731732733

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •