Sayfa 2/14 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 105 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ATAKP - Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Naber patatesçiler? #FORTE gibi 15-20 tavan çekse negzel olur, ihya eder, İtalya'dan ev aldırır bize.

Kale Seramik ve buna katıldım, badem bıyıklılarınkine katılmadım. Şimdi en çok da o gider bak görürsün.
    Haklısınız Ktlev rağbet görmedi.%100 den fazla gitti.

https://twitter.com/solakogIu/status...26004955373570

Kişi başı 13-14 lot geliyor 1,665 milyon başvuru gelmiş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Bu arkadaş gibi yapıcam, halka arzları 1 yıl satmayacağım bakiim, sonuç ne olacak

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bu arkadaş gibi yapıcam, halka arzları 1 yıl satmayacağım bakiim, sonuç ne olacak
    Yaptığı mantıklı ama 12 bin TL ile hisse alıp sıfır maliyet ile yaptım şeklinde sunması bana yanlış geliyor. Uzun vadeli yatırım yapın, alıp satarak para kazanamazsin dese daha gerçekçi olur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haber degeri ordan cikiyor zaten kopeklerin insani degil insanlarin kopekleri isirmasinin haber degeri var
    burda sifir maliyet degil 12bin lira koydum su kadar oldu su oranda kazandim dese kimse okumaz o yaziyi

Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Yaptığı mantıklı ama 12 bin TL ile hisse alıp sıfır maliyet ile yaptım şeklinde sunması bana yanlış geliyor. Uzun vadeli yatırım yapın, alıp satarak para kazanamazsin dese daha gerçekçi olur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8. büyüklük ve kapasite üretimi olarak astoru saymaz isek içlerinde en iyisi sıranın en gerisinde kalmış, yıllık artışı %21
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Sayfa 2/14 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •