Sayfa 503/1004 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    aristo,
    spk yı arayıp,
    bir tane,
    yüksek spekülasyon endeksi yapmalarını süyle.

tepe limitler belirlesinler.
    limiti geçenleri bürütüs takasa alsınlar.
    borsayı yükselteceğiz diye borsa yatırımcılarını gurda kuşa yem etmesinler.
    Bu tip öneriler var.

Bazı insalar yüksek volatilite istiyor, bazıları da düşük istiyor.

Şirketler, oyuncular, yatırımcılar, aracılar kurumlar, pazarlamacılar, analistler, kamu, ekonomi vs hepsini düşünüp güzel bir OYUN düzenlenmesi lazım.

Futboldan örnek alıp değişik ligler turnuvalar vs benzeri sistem geliştirilmesi lazım.

Bu iş yatırım yanında bence futboldan daha ilgi çekici bir oyun. Herkesin çıkarını dengeleyecek şekilde olması gerekir.

Büyük yatırımcı istikrar ister,
    Küçük yatırımcı güven ister
    Büyük Trader gizlilik ister
    Küçük Trader volatilite ister
    Yabancı likidite ister
    Kumarbaz açığa satış ister
    Küçükler az paraya çok kazanmak ister
    Araştırmacı sözünün dinlenmesini ister
    Portföy Yöneticisi daha çok varlık yönetiyim ister
    Aracı komisyon almak ister
    Banka paranın kaçmamasını ister.
    vs vs
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Koçlar külliyede resim verince hemen almak lazımdı.

Sabancılar çok dağınık, bu kişi bizi temsil eder diyebilecekleri kimseleri yok. Magazin kısmında en son nesil çok haber oluyor 100-150 milyon dolar yeter diyerek artık para kazanma değil eldekini tutma dönemi sinyali de verdiler.
    Maltadan vatandaslik da aldilar. Bence onlar artik holdingi buyutme pesinde degil, sefasini surme derdindeler

Varisleri zaten playboy.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Böyle zamanlar hızlı tredar değilseniz ve masada oturduğunuz bademi tanımazsanız para kaybettirir.
    elinizi masa kenarından hep dikizler. ve oyun tamamen algı ve psikolojiye döner.
    bu yüzden asansörcü bademler devreye girer.millet takılmış borsaya giren sayıya ,
    yav adamlar kalın balye ile oynayanların ortalama maliyetlerini biliyor
    ama faul yapmadığın sürece herkes kendi liginde oynuyor .
    Ben basitlikten yanayim. Haber izlemem, takas bakmam. Herkese de bunu tavsiye ediyorum.

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    dinkkat, dinkkat

778300

847450

becerebilirse, son tepe yeri... bozkurtdayu işaretle

848550 şortumu stoplayıp düştü nalet
    600 puana pozsuz kaldık iyimi

Mesela siz benim hic aksam yazdigimi gordunuz mu. Yok goremezsiniz cunku is bitince benim pc ile ilgili isim bitiyor.

Evimde zaten bilgisayar yok. Haber okumam, sosyal hayatimi icerek ve seviserek gecirmeyi tercih ediyorum

Zaten bu borsa da seans cok uzun. Sabah 10 da ac oglen 3 te kapat. Yeter de artar.

55 bin tane derdim var zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben basitlikten yanayim. Haber izlemem, takas bakmam. Herkese de bunu tavsiye ediyorum.
    bence haber bakın mesala dün bugun için şimşek konuşması varsa veya oturumu yeşilden yararlana bilirsiniz onların tahtalarında çünkü onların oyunu haberi havuç olarak trende çevirmeleri ile döndürüyor.
    FORMASYON AVCISI -53

7. RTE koç ailesi fotosunu sarayda gördüm portföyümün bankası dahil koç spor oldu bilanço dönemi
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bence haber bakın mesala dün bugun için şimşek konuşması varsa veya oturumu yeşilden yararlana bilirsiniz onların tahtalarında çünkü onların oyunu haberi havuç olarak trende çevirmeleri ile döndürüyor.
    Haberden kastim boyle bloomberg borsagundem vs. Bu tarz konusmalari zaten aninda Mason grubumuza dusuyor

Sayfa 503/1004 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •