Sayfa 46/46 İlkİlk ... 36444546
Arama sonucu : 368 madde; 361 - 368 arası.

Konu: IZENR - İzdemir Enerji

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Arada bir takaslar bakmakta fayda var kim almış kime paslanmış alanın maliyeti paslayanın maliyeti
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Mal satmak için haber yapmışlar 1 dk bile durulmaz bu hissede

3. Anladığım yeşil enerjiye yapılan yatırım tassaruf sağlayıcı etki yapacak bu sebeple ges e res e teşvikler devam edecek bu senelik enerji harcaması 70 milyar dolar olan Türkiyenin enerji harcamasına azaltıcı etkisi olacak yani bu teşvikler devam ettikçe yıl yıl bu dış enerji harcaması 68 65 60 gibi yıl yıl azalacak

4. Ayrıca hisseye zorlama Bi baskı var büyükler şimdilerde topluyor ky iki üç ay sonra toplamaya başlar sonra önü açılır orta vadeli yönü yukarı olur

5. Aşağıya Bi spring yapıyor orta vadede tepesi 29 30 oraya gider geri gelir trade eder balinalar

6.  Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    Bugün anladım ki teknik meknik hikaye, borsanın yükseleceği ya da düşeceği iki dudağın arasından çıkan lafla belirleniyor. Biz arada %2-3 kar edeceğiz diye totomuzu yırtarken birisi bir açıklama yapıyor %10 zarar yazıyoruz.
     Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    19- 20 ekim 2023 e bu günü görmüş. bilim teknik analiz kesin ispat düşüş ilk etap
    bist100 6500 e yolcu. Bollinger Bandı ile anlatım.
    her gün bir indikatör ile ispat. zararda satarak kara geçmenin yolu.
    düşüşte hiç bir ky satmaz.
    Yorumcular ky çoğaldı panik satışlar
    borsayı düşürüyor der. oysa ky nin kaybı beklemektir.

https://www.youtube.com/watch?v=Q7lG1LJ312Y
    Halka arzdan giren milyonlarca ky var. %100 kar diye satarlar. Neden satmasinki. Satar ama yapılan ****ligi de yazar bir tarafa. Bidaha siddin sene uğramaz. Sonra topladığı kağıdı bi tarafına söker spek/patron . Ole alavere dalavera bir yere kadar. Egeen gibi sürekli kazandiracaksinki sadik yatırımcın olsun. Zaten kağıdın sahipleri mimliymis. Bilseydim girmezdim. Artık girdik. Az.zararla çıkmaya çalışacağız. Ytf

7.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Halka arzdan giren milyonlarca ky var. %100 kar diye satarlar. Neden satmasinki. Satar ama yapılan ****ligi de yazar bir tarafa. Bidaha siddin sene uğramaz. Sonra topladığı kağıdı bi tarafına söker spek/patron . Ole alavere dalavera bir yere kadar. Egeen gibi sürekli kazandiracaksinki sadik yatırımcın olsun. Zaten kağıdın sahipleri mimliymis. Bilseydim girmezdim. Artık girdik. Az.zararla çıkmaya çalışacağız. Ytf
    Borsa'da her düşüşün bir çıkışı her çıkışın bir düşüşü var mesele bize ne kadar zaman kaybettirecek, bu arada ne kadar potansiyel kâr fırsatını kaçıracağız...

8.  Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    Borsa'da her düşüşün bir çıkışı her çıkışın bir düşüşü var mesele bize ne kadar zaman kaybettirecek, bu arada ne kadar potansiyel kâr fırsatını kaçıracağız...
    Adam parayı vurdu , şimdi onu işletecek, sende bekleyip onu finasa edeceksin. Bunu konya da 12 sene yapan biri olarak söylüyorum. İnanın değmez. Malını tekrar eline verecek ve uzak duracaksın bu dolandiricilardan. Yoksa ekmeklerine yağ sürmekten başka bisey olmuyor. Niyeti olsa gitme emaresi gösterirdi. Yaptığı açıkça mal yedirmek. Toplamak değil genede para kimin karara onun
    Kendi tecrübemi paylaşmak istedim. Ytd

Sayfa 46/46 İlkİlk ... 36444546

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •