Sayfa 218/392 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3133 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Ne zaman bu uyuz hisseye giriş yapsam dolar patlıyor bu da aşağıya patlıyor.

Yine güzel bir atak yapacak beklentisi ile 2.90 lardan bir giriş yaptım 2 günde 2.64 e geldi. Hayırlısı ile bir çıkayım bir daha da almam isterse 15 e gitsin bana yaramıyor bu uyuz hisse.
    Ytd

2. arkadaşlar bu ayendeki sessizlik nedir acaba , nereye kadar bu düşüş zamanla ilgili sıkıntım yok rahatım da sınırları nereye kadar zorlayacak acaba bir aydınlatan olursa sevinirm teşekkürler

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. 2.95 lerden endekse göre daha hızlı düşmesinin sebebi doların da 5.35 lerden 5.85 lere fırlaması oldu.
    Şimdi dolar tekrar 5.35 e geri geldi o zaman bugün ekstra kayıplarını telafi etmeli.
    Bakalım nasıl bir hareket izleyecek.
    Ytd

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. yükseliş için kısa vadede 2.85 ve üzerlerine ataklar ve kapanışlar yapması lazım ….

7. Sn Tengri Han

AYEN deki genel süreci merak ediyordum, sadece sizin kısa ve öz analizleri okuyarak gerekli sonuca ulaştım bu kapsamlı net temel analizleriniz için teşekkür.

Her topicte sizin gibi birisine ihtiyaç var.

Tebrikler tebrikler tebrikler...

Ufakta bir rica,
    Boş zamanınızda şu temel blanço analizinizi bir kezde ALCTL hissesi için uygularsanız çok memnun kalırız.

Şimdiden ulaşacağınız sonucu ve analizi merakle beklediğimi belirtmek isterim

Saygılar sevgiler.

8.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Fikri takip açısından
    Bu gönderileri 10/05/2018 de yapmıştım
    Sonra bütün bir yıl sizinle bunu tartışmıştık
    Haklı çıktım...
    Fangut normale döndü
    Bir sonraki göderi de izah edeceğim...

saygılar/başarılar

Sn Tengri Han

AYEN deki genel süreci merak ediyordum, sadece sizin kısa ve öz analizleri okuyarak gerekli sonuca ulaştım bu kapsamlı net temel analizleriniz için teşekkür.

Her topicte sizin gibi birisine ihtiyaç var.

Tebrikler tebrikler tebrikler...

Ufakta bir rica,
    Boş zamanınızda şu temel blanço analizinizi bir kezde ALCTL hissesi için uygularsanız çok memnun kalırız.

Şimdiden ulaşacağınız sonucu ve analizi merakle beklediğimi belirtmek isterim

Saygılar sevgiler.

Sayfa 218/392 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •