Sayfa 293/558 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 4464 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Bunu hiçbir zaman bilemeyeceğiz

15 TL’deykende yükselmişti

51 TL’deykende yükselmişti

200 TL olsaydı, adamlar 51 TL’de malı kaptırdı diyecektik.
    1112222333, bundan 2 ay önce şöyle yazmıştı. “Herkes kötülüyor uyarıyor, iyi diyen birini görsem bende satarım”. Kötüleyenler çok olduğu için şüphelendim ve saymamaya devam edeceğim. Dedi.

2. DUDU ustadın sattığını düşünmüyorum.Olsa olsa forumdan sıkılmıştır bence.Son zamanlarda tadını kaçırdılar idi zaten

3. Ben 2017 idi sanırım Tupraştaydım, alalı 1 ay falan olmuştu tatlı tatlı yukseliyordu, sonra birden Abd de kaya gazı diye bi şey bulunduğu söylentileri çıktı, vay efendim doğalgaz, petrol tu kaka oldu aniden, kayadan gaz çıkartacaklarmış, ham petrol fiyatları aniden düşmeye başladı, Tüpraş her gün düşmeye başladı.

Petrolun sonu geldi dediler, taştan kayadan gaz çıkartacakmış Abd, nedense gaz çıkan bu kayalar sadece orda varmış, başka ülkedeki kayalardan çıkmıyormuş.

Aaaa sonra 3 ay geçti kaya gazı unutuldu tarih oldu. Petrol şirketlerinin hisseleri boşu boşuna çakıldı, Tupraş da nasibini aldı. Ben de satıp Lidfa hissesine gömmüştüm de zararımı çıkartmıştım ordan.

Yani Froto, Ttrak, Tupras sağlam düşüşler gösterdi zamanında yine de gösterecekler, borsanın olmazsa olmazı bu. Önemli olan düşüşte değil çıkıştayken o hissede olabilmek.

Zamanlamayı tutturursak İhlas'ta bile sağlam paralar kazanabilirz.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Zamanlamayı tutturursak İhlas'ta bile sağlam paralar kazanabilirz.
    Elbette yeteri kadar beklersen, ya da doğru zamanda alırsan tüm hisse senetleri getiri sağlar ama bazı hisseler benim için ayıyla yatağa girmek gibi. Benim kalbim o kadar heyecanı kaldırmıyor

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    DUDU ustadın sattığını düşünmüyorum.Olsa olsa forumdan sıkılmıştır bence.Son zamanlarda tadını kaçırdılar idi zaten
    Aynen. Ben çocuğuna virman ettiğini değerlendiriyorum.
    Onun yetişmesine belli bir süre fırsat vermek istemiş olabilir, bunlar kesinlikle ben olsaydım öyle yapabilirdim türünden.
    Kazancı, tüm hektaşiler gibi kazancı bol olsun.
    Diğer taraftan, Ereğli temettü yatırımcılarındaki geleneksel yaklaşımı etkiledi sanki.
    Bir zamanların olumluluk tarafında olduğu gibi, bu defa olumsuz fikirlerin bakkal, terzi veya çayçıda bile dillendirildiği hisseleri toplayanlar da var mıdır ki?
    Örneğin Hektaş'ta Ferbis arzıyla bu ortaya çıkacaktır; bence kesinlikle YTD.

6. @mgus

Hektaş’ın Ferbis’i kaç lirada karşılayacağı önemli

Hızlı bir şekilde 50-55 TL bandına çekerlerse bütün kötü yorumlar buhar olur gider Hektaş’ta.

Ferbis çok büyük bir arz mı olcak yoksa oldukça küçük bir arz mı olacak, buda çok önemli.

Çok küçük bir arz olup 4-5 YIL yatayada bağlayabilirler (usd), 5 yıl sonra roket olabilir.

Senaryolar çok fazla yani.

7. Arda Turan: “Seçil Erzan, â€ËÅ“Bu fona kim ne kadar yatırdıysa ona göre kazanç sağlayacak, bu bir faiz değil' diyerek beni kandırdı. 13 milyon 900 bin doları elden verdim. Bütün birikimim bir anda gitti.â€
    Toplam servetine gore Arda Turan mi daha cok para kaybetmistir, yoksa biz mi?

8.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Toplam servetine gore Arda Turan mi daha cok para kaybetmistir, yoksa biz mi?
    Amerkada evini falanda satmış

Hepsi bu paranın içinde

Sayfa 293/558 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •