Sayfa 339/339 İlkİlk ... 239289329337338339
Arama sonucu : 2710 madde; 2,705 - 2,710 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Merhaba,
    En uygun ikinci evim kredisini kim veriyor?
    Who, baby, Who Will Save The World?

ev alıp da "keşke almasaydım" diyen var mı?

Alın geçin derim ben hele de çocuğunuz rahat rahat oturacaksa... ben olsam dakika düşünmem.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. Cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim,gerçekden güzel bilgiler aldım ve bugün/dün) akşam üzeri tapuyu aldım ve üzüldüğüm tek nokta tapuyu TC vatandaşı olmayan birisinden almış olmamdı (en azından oturacak konuta sahip olamayan ülke vatandaşları aklıma geldi) malesef..

4. Hayırlı olsun. Evi aldığınız site adını söyleyebilir misiniz? Gelecek yıl evin fiyatı ve kiralık fiyatları ne olacak diye merak ediyorum. İsterseniz özelden de yazabilirsiniz.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Hayırlı olsun!

Oturmak için ev alan pişman olmaz ya. Kira geliri için ev alanlar da bi yolunu bulur bence. Avukat var, banka anlaşması var.
    Ev alan pişman olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Şu anki ölü fiyatlardan ben daire satmıyorum.
    Kiracı derdi çekmemek için boşalan daireleri boş bekletiyorum, yine de satmıyorum.
    Siz hem şu anki ölü fiyatlara mal sahibi olacaksınız, hem de her ay kiradan kurtulacaksınız. Yani bence sizin için ev almak cazip.

Yalnız tek sevmediğim şey havuz mavuz gibi aidatı yükselten şeyler.
    Yüksek aidata gıcık olurum. İnsan kendi malında kiracı gibi oluyor.
    Evlerim aidatlı olsaydı şu an boş bekletme lüksüm olmazdı.
    Hocam satın aldığım sitede daireye bakmak için gidince o bölgede talep çok olmasına rağmen 3 dairenin boş olduğunu görünce site yönetimine sordum neden diye cevaben kira kısıtlaması yüzünden sitede epey dairesi bulunan toprak sahiplerinin kiraya vermediği ve fiyatlar yüzünden satmadığını söylediler yani tam sizin mantık. Aidat konusunda haklısınız lakin oğlum güvenlikli bir sitede otursun istedim onun için böyle bir tercihde bulundum..

Sayfa 339/339 İlkİlk ... 239289329337338339

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •