Sayfa 536/537 İlkİlk ... 36436486526534535536537 SonSon
Arama sonucu : 4537 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ZP6 ya satış geçen hafta verdim getirisi çok düşüktü, ZPA da aylıkta benzer şekilde getirmiş, bir de DZM var onun da getirisi bunlara göre oldukça iyi görünüyor ama bu şekilde devam eder mi bilinmez tabi.
    zp6 ve dzm ne hesapladınız usd olarak ?

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    yaptığım hesaba göre saat tam 17.00 fiyatını baz alıyor orası kesinleşti. eğer bugün eksi yapmasa bile yarına +1 kar beklerim. bu akşamki fed kararı önemli onu görmeden satmayın.
    0.29 Maliyet orayı gördüğüm anda si....AK portföyü...Basıp çıkacam...Bu şerefli aile çocukları paramızı hiç ediyorlar...

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    0.29 Maliyet orayı gördüğüm anda si....AK portföyü...Basıp çıkacam...Bu şerefli aile çocukları paramızı hiç ediyorlar...
    zirveden alır dipten satarım diyorsun: ) bu forumun ana özelliği odur zaten: ) dibi bilemezsin tabi nasdaq 11500'e gidebilir, bist 6000'e gidebilir ama (tepeden mallanmış biri için konuşuyorum) ikisi de artık zarar kesiyim denecek yeri çoktan geçti..yeni ve ciddi olaylar patlaması lazım stop olmak için artık bu zamana kadar zarar ettiysen. kar potansiyeli oluştu ikisinde de, satarsın güzel bir haber gelirse can yakarlar. ha ben burdan direk bist hisse almam ama değişken almak isteyene uygun rpd gibi. nasdaq almak isteyen içinse tam alım yeri.(stoplu)
    Son düzenleme : friendly_1980; 01-11-2023 saat: 14:18.

4.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Borsa ralli yapacak galiba. Muhabbet kuşum limonu okşadım kobra gibi kalın ve uzun gövdesiyle ötüp buna işaret etti.
    Sayın onbirinci köy,
    Borsa sizce ne seviyeye çıkar?
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sayın onbirinci köy,
    Selamlar soruyu görmüşken cevaplamaya çalışayım ilk hedef 9000 olur. Ben bu yılsonu için 12000 ler bekliyorum. Ama 11000 altı bekleyen çok az yatırım / portföy şirketi var. Tabi bunlar genellikle teknik anlamda beklenti. Yabancı girişinin yoğun olacağı var sayımı. Faizler de bu seviyede pivotta ise borsanın eli güçlenecektir. İlave olarak ABD de faiz indirimine gitmesi bize avantaj olur.
    Bunlar benim düşüncelerim. Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Selamlar soruyu görmüşken cevaplamaya çalışayım ilk hedef 9000 olur. Ben bu yılsonu için 12000 ler bekliyorum. Ama 11000 altı bekleyen çok az yatırım / portföy şirketi var. Tabi bunlar genellikle teknik anlamda beklenti. Yabancı girişinin yoğun olacağı var sayımı. Faizler de bu seviyede pivotta ise borsanın eli güçlenecektir. İlave olarak ABD de faiz indirimine gitmesi bize avantaj olur.
    Bunlar benim düşüncelerim. Bol kazançlar.
    Teşekkürler...
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sayın onbirinci köy,
    Onu da buradaki Lemon üstadınız söylesin, hep benim kuşumdan beklemeyin.

8.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    IUA ya bakın %15 düşmüş oda arbitraj fonu
    HDA nın düşmeyeceğiin garantisi varmı
    pazarlandı ve güm olay bu
    ekleme yapacaklar bekleyecekler IUA ya bakın
    arbitraj fonları risklidir hele serbest fonsa
    Merhaba,
    Arbitraj fondaki en büyük riski ufak bir örnekle anlatabilir misiniz rica etsem?

Sayfa 536/537 İlkİlk ... 36436486526534535536537 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •