Arama sonucu : 4506 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Sn myfinans malum sebeblerden derken IST.PORTFÖY ü mü kastettiniz.Kaçırmış olabilirim sebebini yazarsanız sevinirim.Herkese bol kazançlar diliyorum.
    Hayır hocam #HDA mağduriyetindejn bahsediliyor. Malum hedefin fonu ve yakın zamanda yatırımcıyi söğüşlediler

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Hayır hocam #HDA mağduriyetindejn bahsediliyor. Malum hedefin fonu ve yakın zamanda yatırımcıyi söğüşlediler

istanbul un ve hedef in üstünü çizdim. isteyen alsın. ben almam fonlarını. bir kere yapan tekrar yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku

HDA fonu ile ilgili bir sorum olacak. Bu durum Eurobond'daki kirli fiyat temiz fiyat gibi bir durum mu - yani vade sonu gelene kadar bir dalgalanma mı, yoksa kötü niyet mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    HDA fonu ile ilgili bir sorum olacak. Bu durum Eurobond'daki kirli fiyat temiz fiyat gibi bir durum mu - yani vade sonu gelene kadar bir dalgalanma mı, yoksa kötü niyet mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?
    Açıklama yapıp mantıklı bir izah yapmamaları kötü niyet. Hata yapsan bile açıklama yaparsın. Hiçbir açıklama yapmadılar. Bye bye. Hedef ve İstanbul aynı mantıkla hareket ediyorlar. Goodbye. Astala Vista.

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Açıklama yapıp mantıklı bir izah yapmamaları kötü niyet. Hata yapsan bile açıklama yaparsın. Hiçbir açıklama yapmadılar. Bye bye. Hedef ve İstanbul aynı mantıkla hareket ediyorlar. Goodbye. Astala Vista.
    Teşekkürler Sn. Kastırşef.

6.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Sn myfinans malum sebeblerden derken IST.PORTFÖY ü mü kastettiniz.Kaçırmış olabilirim sebebini yazarsanız sevinirim.Herkese bol kazançlar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku

Evet sn supremegod'un da dediği gibi HDA olayı.
    Hedef'in diğer fonu NNF gayet iyi gitmiş, ama o soru işareti kaldı artık akıllarda.

Gerçi bu olay ilk değildi ve muhtemelen de son olmayacak.
    O yüzden dürüst ve basiretli yönetilen fon diyorum.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •