Arama sonucu : 4509 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Seçim öncesi son hafta
    Fonlarla ilgili planlar/hamleleri paylaşabiliriz
    Ben döviz bazlı fonlarda satıp tekrar almayı düşünüyorum, birikmiş stopajı sıfırlamak için
    Vergi filan gelebilir/artabilir, neme lazım(geçmişe dönük işlemez bu tarz şeyler normalde ama bunların işi belli olmaz)
    Son düzenleme : yuji; 25-03-2024 saat: 09:10.

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Seçim öncesi son hafta
    Ben döviz bazlı fonlarda satıp tekrar almayı düşünüyorum, birikmiş stopajı sıfırlamak için
    Vergi filan gelebilir, neme lazım(geçmişe dönük işlemez bu tarz şeyler normalde ama bunların işi belli olmaz)
    2 satır yazıyla stopaj bundan sonra fon satım tarihindeki mevzuata göre kesilir deyip işi bitiriverirler. Herkes de alkışlar.

Seçim öncesi son hafta
    Vergi filan gelebilir/artabilir, neme lazım(geçmişe dönük işlemez bu tarz şeyler normalde ama bunların işi belli olmaz)
    Direkt döviz le alınan fonları kastettiniz demi ? Yabancı TL olanları değil ..

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Direkt döviz le alınan fonları kastettiniz demi ? Yabancı TL olanları değil ..
    Direkt dövizle alınan fonum yok
    Yabancı hisse/eurobond fonları

Direkt dövizle alınan fonum yok
    Yabancı hisse/eurobond fonları
    Geriye dönük olacağını sanmam, ancak 30 Nisan da yabancı fonlara yüksek stopaj geleceğine eminim

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •