Sayfa 750/750 İlkİlk ... 250650700740748749750
Arama sonucu : 5998 madde; 5,993 - 5,998 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    545
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Mahkemeden emsal olacak karar: Kirası yasal sınırın altında kalınca tahliye kararı çıktı

Ankara'da bir ev sahibinin 1 Mart'ta kiracısına açtığı tahliye davası, 55 gün sonra görülen ilk duruşmada sonuçlandı. Mahkeme, kiracının 1800 lira verdiği kira ücretinin, yıllık kira bedelinin belirlenen yasal sınırı olan 28 bin 250 TL'nin altında olması ve ev sahibinin ihtiyacı olması nedeniyle kiracı hakkında tahliye kararı verdi.

Ev sahibi F.N., Çankaya ilçesi, Dikmen Mahallesi’ndeki evinde 9 yıldır kirada oturan U.T.'den, kendisi oturacağı gerekçesiyle evi boşaltmasını istedi.

1800 TL'ye oturan U.T., evden çıkmayacağını belirtince ev sahibi de bunun üzerine tahliye davası açtı. Ankara 5'inci Sulh Hukuk Mahkemesi'nde 1 Mart'ta açılan dava, 55 gün sonra 25 Nisan'da görülen ilk duruşmada sonuçlandı.

Karar, üst mahkemeye de kapalı olarak kesinleşti.

10.05.2024 -

Beleşçi bir kiracı da defolup gitmiş.
    Aynen benimde Ank kolejde 2200 e kalıyordu 10 yıllık kiracı,bu sene 6000 yaptım zorla bu bile bedava o sempte, çıkartmaya çalışıyorum onunda orda evide var kirada ama oda kiracısını çıkartamıyor.ugraş dur.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/tashecon/status/...06sbj6IKA&s=19
    Timothy tasarruf paketini beğenmemiş
    Dur daha kademeli çıkaracağız. Yok öyle ayrı gayrı. Seyyanen zamlarda yolda.

3.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Özel sektörde on yıllar boyunca metroda ve metrobüste uzun atlama, bale ve güreş sporlarıyla uğraştım ve bir kere bile ağlamadım. Çocuğum hasta iken bile görmek için seksen takla attım.

Gitsinler baksınlar başının çarelerine. Devlet memuru olmak tatil köyünde çalışmak demek değildir. Onlar da bu ülkenin birer vatandaşı, özel sektör çalışanları da öyle.
    Bence de. Memurların yaz tatil kamplarını da ellerinden alsınlar.

Bunlar üstün bir sınıf mıdır?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4. Allah Allah bir memur düşmanlığıdır gidiyor sanki, memur öpmüş herkesi sanki 😁 La bi yürüyün gidin, hepimizi öpenler belli.. Birbirinize kırdırmayın kendinizi.. Öpenlere geçirin allahın vergi verenleri...

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Buna 2 milyon veren silme salaktır net.
    olayı araştırmak lazım mesleki bilgimle anladığımı yazayım odayı kat mülkiyetli olarak satın alıyorsunuz yani odanın tapusu sizin odayı ramadaya kiraya verip aylık yada yıllık kira alıyorsunuz 28 gün tatilde bonus size

6.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Allah Allah bir memur düşmanlığıdır gidiyor sanki, memur öpmüş herkesi sanki 😁 La bi yürüyün gidin, hepimizi öpenler belli.. Birbirinize kırdırmayın kendinizi.. Öpenlere geçirin allahın vergi verenleri...
    Ben çorbacı açıcam.. Düzülen taraftan çıkıp, düzen tarafa geçicem keyfini sürücem 🤣

Sayfa 750/750 İlkİlk ... 250650700740748749750

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •