Sayfa 682/768 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon
Arama sonucu : 6144 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Lokanta ve kafelerde KDV yükseltiliyor
    Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayımlanan KDV tebliğinde değişiklik taslağına göre; yiyecek ve içecek sunulan yerlerde yüzde 8 olan KDV yüzde 10’a; yüzde 18 olan KDV yüzde 20’ye yükseltiliyor

2.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Fibabank euro dönüşümlü yeni kkm açtım bugün 91 gün %40 faiz.Prim alamadım maalesef.
    bende euroları parite üzerinden dolara çevirdim euro dolara göre zayıf kalacak gibi fed faiz indirimi sıkıntıya girdi

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bende euroları parite üzerinden dolara çevirdim euro dolara göre zayıf kalacak gibi fed faiz indirimi sıkıntıya girdi
    Euro biraz daha düşük gidecek gibi yaz aylarında parite üzerinden tekrar euro ya dönülebilir.Ben euronun sene sonuna kadar 1.12 üstüne geleceğini düşünüyorum ama önce parite bazinda 1.05 civarına gelebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Euro biraz daha düşük gidecek gibi yaz aylarında parite üzerinden tekrar euro ya dönülebilir.Ben euronun sene sonuna kadar 1.12 'ye geleceğini düşünüyorum.
    Fed sıkışmış durumda faiz indirse bir dert indirmese bir dert şu an ecb fed den daha erken faiz indirimi yapacak gibi görünüyor ama tabi abd de bir kriz belirtisi olursa faizleri patır kütür indirip dediğin gibi euro da güçlenebilir bu arada bizimkiler fed faiz indirecek bize para gelecek diyordu şu an bu senaryo kısa vade için çöp oldu

5. bahri merak ettik. aklımıza bunun kapıcı veya kiracı zenci miydi diye de gelmedi değil...

Bir arkadaşın 1 m si Vakıf Bank da aylık %58 mevduat oranı ile bağlandı. Arkadaş Sivaslı

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Fed sıkışmış durumda faiz indirse bir dert indirmese bir dert şu an ecb fed den daha erken faiz indirimi yapacak gibi görünüyor ama tabi abd de bir kriz belirtisi olursa faizleri patır kütür indirip dediğin gibi euro da güçlenebilir bu arada bizimkiler fed faiz indirecek bize para gelecek diyordu şu an bu senaryo kısa vade için çöp oldu
    Kriz çıkarsa euro 1 altına rahat gelir...0.96 ya dokunur....

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Kriz çıkarsa euro 1 altına rahat gelir...0.96 ya dokunur....
    Sürprizlerle dolu bir yıl olacak

Sayfa 682/768 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •