Sayfa 805/1012 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TBMM’nin kararına göre ne yöne fışkırtacak bakalım.
    Oylama ne zaman belli mi?
    Fışkırtmayı abartınca kestiler şeyi
    Şimdi 17.30 sonrası fışkırtmasıda olabilir
    Yarın ab den yapılacak açıklamalara bakacağız
    Oradan gelecek açıklamalarla bi bar daha girer
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Saat 16:49:54 itibarıyla endekse bağlı devre kesici tetiklenmiş ve Pay Piyasasındaki tüm işlem sıralarında, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasındaki (VİOP) Pay ve Pay Endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası (BAP) Pay Senedi Repo Pazarında işlemler geçici olarak durdurulmuştur.

Pay Piyasasında sürekli işlem yöntemi uygulanan paylar, gayrimenkul yatırım fonları, girişim sermayesi yatırım fonları, gayrimenkul sertifikalarında ve emtia sertifikalarında saat 17:09:54'de tek fiyat emir toplama, 17:14:54'de eşleştirme yapılacak ve 17:19:54'den itibaren işlemlere kaldığı yerden sürekli işlem ile devam edilecektir. Pay Piyasasında tek fiyat işlem yöntemi uygulanan paylarda saat 17:09:54'de tek fiyat emir toplama yapılacak ve 17:19:54'den itibaren seans kaldığı yerden devam edecektir. Varant, sertifika, BYF, yeni pay alma hakkı kuponu ve yeni pay alma hakkından arta kalan birincil piyasa sıralarında işlemler 17:19:54'den itibaren kaldığı yerden sürekli işlem ile devam edecektir.

VİOP'taki Pay ve Pay Endekslerine dayalı sözleşmeler ile BAP Pay Repo Pazarı'nda işlemler saat 17:19:54'de yeniden başlayacaktır.

(*): Emir toplama süreci, belirtilen saatten sonra 30 saniye içerisinde rastlantısal olarak kesilmektedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bugün 100 mlyn kredi için bankalardan alınan oran %47 ila %52 arası.
    %52 nin bileşiği %63.

YTD
    Bu hafta bütün dış güçlerin oyununu bozup o faizi indireceğiz inşallah maşallah suphanllah berekeallah. Benim sanayicim 100 milyon krediye sıfır faizle ulaşacak. Sahlanacagiz. Dur bı genç Osman açayım da kendime geleyim.

4. İki gündür ego dağıtan arkadaş nirde yine kayıp bir yıl sonra yine gelir bu kezde dipte gelir şort şort çağırır🤣

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugün devam edecek mi?
    Yoksa komple mi kapandı borsa
    edecek.. 17.19 da açılıyor devreler. şuan hidrolik yağlayıp , wd-40 ınan pas söküyolar.

tabi yine kapanır bu hızla. sonra yarım saat daha bekle derken. gün biter.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    ayın 20 sinde yazdım arkasından cumartesi pazar tatil girdi

3 günde ne oldu )) dedim ama ben hızlı vurgun yaparım die
    Na'aptın hoca sen? Tepeden longu kapattın de mi?!

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bu hafta bütün dış güçlerin oyununu bozup o faizi indireceğiz inşallah maşallah suphanllah berekeallah. Benim sanayicim 100 milyon krediye sıfır faizle ulaşacak. Sahlanacagiz. Dur bı genç Osman açayım da kendime geleyim.
    Ayrıca 100 mlyn için 1 mlyr ,ipotek teminat var...

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    edecek.. 17.19 da açılıyor devreler. şuan hidrolik yağlayıp , wd-40 ınan pas söküyolar.

tabi yine kapanır bu hızla. sonra yarım saat daha bekle derken. gün biter.
    O yağladıkları şeyi , yatırıp bizde denemeseler bari.

Sayfa 805/1012 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •