Sayfa 439/584 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4665 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Uykumuz geldi bağri biraz gülelim.
    https://www.youtube.com/watch?v=ArH-zL8UUjA

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

pala 19.95 ve üzeri kapatacağım dedi... ben de ver elini dedim.. yetmez ama, evet....
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Tavan yada taban için pazarlık etseydin esozcan abi, yatay için el mi sıkışılır, karpuzda yata yata büyür

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tavan yada taban için pazarlık etseydin esozcan abi, yatay için el mi sıkışılır, karpuzda yata yata büyür
    çok sopa yedi... çok korktu.. turkuazdan aşağı atlar diye çekiniyorum...
    hazır aşağıdaki kımızı, çikolata şekerleme getirmişken çocuğu ürkütmeyelim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Acırsan acınacak hale düşersin esozcan abi, soyguncu tahtaci bizi soyarken hiç acımadı.
    Ben şahsen acımıyorum ne kadar gılını kopartabilirsek kar

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Acırsan acınacak hale düşersin esozcan abi, soyguncu tahtaci bizi soyarken hiç acımadı.
    Ben şahsen acımıyorum ne kadar gılını kopartabilirsek kar
    haklısın.... son 20 yılda acımak dahil bir çok duygumuzu kaybettik...ama bizim kuşağa '' atma,sakla, kenara koy,bir ara lazım olur'' diye öğrettiler... bende acımak dahil tüm duyguları saklıyorum... bir an lazım olur diye.. sanırım yaşlılık böyle bir şey..
    sevgilerimle...

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    haklısın.... son 20 yılda acımak dahil bir çok duygumuzu kaybettik...ama bizim kuşağa '' atma,sakla, kenara koy,bir ara lazım olur'' diye öğrettiler... bende acımak dahil tüm duyguları saklıyorum... bir an lazım olur diye.. sanırım yaşlılık böyle bir şey..
    sevgilerimle...
    Şu cümleler herşeye yetiyor. Bu hale getirdiler maalesef..
    Ama ben yine de vicdan duygusunu aşılayarak büyütmeye çalışıyorum çocuğu. Basarabildigim kadar. Ytd

8. Çok iyi kalpli ve yufka yüreklisin esozcan abi
    Nerde o eski bayramlar, denir
    ve
    eski yaşanmışlıklar yadedilir
    genelde eskiden herşey çok güzelmiş
    Dostluklar arkadaşlıklar yardımlaşmalar falan mükemmel bir safi temizlik varmış.
    Şimdiki zaman pis kötü kokuşmuş ve yalan dolan hile hurda herbişey mevcut

Sayfa 439/584 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •