Sayfa 465/543 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515 ... SonSon
Arama sonucu : 4593 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Ne 2130 muş arkadaş. Hazmetmedin mı hala orayı? Ytd

Robotunu yiyem senin ben. Ne sıkıntın varmış ne derdin varmış be senin. Senin robotun bile seni anlamamistir. Ytd

Ne oldu gördünde rahatladin mı şimdi? Bırak bu işleri bu ayakları. Geri çekilmeler bi havalar falan. Ne oldu gördünde ne oldu. Hadi geç bu işleri de önümüze bakak.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Arada yazmaya da gel renk oluyorsun topiğe 😊 yalnızlık kötü!
    Bir kaç eski arkadaş var sadece onlar genelde hep sessizlerdi. Son zamanlarda kartopu Hc var o sağolsun elinden geldiğince paylaşım yapıyor ama sessiz ve derinden. Ytd
    Arada bi uğrarım sıkıntı olmaz da, konuşacak pek bişii olmuyor.
    Tahtaci sürekli ve genelde sabah satıp akşama yerine koymakla meşgul olduğu için bu hisse gram yol almıyor, tam soyguncu herifin teki

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

bankof gavur bıyıklı dün aldı bugün satıyor bankof dün aldığı için bugün satar diye bende satış yaptım aşağıya alış girdin alış yerinde 120 bin lot vardı devamlı yazıp siliyor takipden kaçıyor en son rakamları işaretledim 3 tur oldu nerede olduğu belli olmuyor ancak kademelerdeki işlemleri bir yere yazılırsa takip ediliyor . bunlara karşı elindeki malın % 10 / 20 si kadar trade yapılırsa bir kıl koparmak kardır .
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bankoff satıyor ama karşında şeker var alan. Geçende şeker sekerlemisti ortamı. Yine aynısı olur mu bilemem.. ytd
    Yahu vardı ama şimdi yok. Acaba ben mi yanlış şeye baktım. Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yahu vardı ama şimdi yok. Acaba ben mi yanlış şeye baktım. Ytd
    İş yatırıma mı evrildi bir anda.. şaka gibi. Ytd

sn spenc hc ekranımda bazı hisselerin tl veya dolar grafikleri önceden hazır oluyor dikkat etmeden benzer grafik olduğu için yanlış yapıştırmışım affola ben sildim grafiği sizde silebilirsiniz . y t d

Sayfa 465/543 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •