Sayfa 477/544 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527 ... SonSon
Arama sonucu : 4601 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bir gün bununda arkasından bakarız reis. Neleri 3 kuruş kar ile satıp arkasından bakmadikki. Muhtemelen alım fırsatı verdiğine göre daha bunun vakti var.
    Olur mu olur, belli olmaz ama ne zaman
    Ben yaklaşık 8 aydır burdayım 25 taleyi de gördüm 16 taleyi de, hatta imzama o günü yazdım kalbim güm güm çarpıyorken, @yörük@ abi de o imzayı atmasaydın eyiydi dedi.
    Neyise
    Demem o ki,
    bu tahtada bi gün arkasından bakakalırım korkusu yok bende
    Napim tahtaci tüm sinirlerimi aldı yusyumuşacık oldum, pambik gibi
    Düşsede bende çıksada bende
    Bu 8 ay diliminde belki defalarca tradelerim olmuştur ama hiç tahtaciyi öpemedim, namıssız hep o beni öptü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Olur mu olur, belli olmaz ama ne zaman
    Ben yaklaşık 8 aydır burdayım 25 taleyi de gördüm 16 taleyi de, hatta imzama o günü yazdım kalbim güm güm çarpıyorken, @yörük@ abi de o imzayı atmasaydın eyiydi dedi.
    Neyise
    Demem o ki,
    bu tahtada bi gün arkasından bakakalırım korkusu yok bende
    Napim tahtaci tüm sinirlerimi aldı yusyumuşacık oldum, pambik gibi
    Düşsede bende çıksada bende
    Bu 8 ay diliminde belki defalarca tradelerim olmuştur ama hiç tahtaciyi öpemedim, namıssız hep o beni öptü
    selamlar...Bozkurt abey....
    https://www.tradingview.com/x/J4NmlpOz/ ve https://www.tradingview.com/x/6oEGpCZG/ bunlara bakınca...
    20.04 aşağı kırılırsa...19.76dan alınır gibi....

yok eğer sen...endeksi yükseltirsen....https://www.tradingview.com/x/5YCa9QTH/
    kısa kanaldan alınanı....anatrend üstünde...anakanala kadar taşınabilir....gibi....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yanlız Karax abide gelişme var, aynı senin gibi benim gibi olma yolunda ilerliyor, intikam ateşi ile
    Bir gün seni yenicem taktaci

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bir gün bununda arkasından bakarız reis. Neleri 3 kuruş kar ile satıp arkasından bakmadikki. Muhtemelen alım fırsatı verdiğine göre daha bunun vakti var.
    Evet son yazısı o yolda ilerleme yönünde, kanımca. 😊
    Hojgeldin karax hc yine ve yeniden hayırlı olsun. 19 kademe daha kurtardın sanırım 40 kuruş farktan.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Evet son yazısı o yolda ilerleme yönünde, kanımca. 😊
    Hojgeldin karax hc yine ve yeniden hayırlı olsun. 19 kademe daha kurtardın sanırım 40 kuruş farktan.. ytd
    Olurmu spenc hc 21 den sattiklarimi 19.89dan geri aldım üstten satıp alttan yerine koyduğum için şuanda tahtacinin parası bende. Uttum bugün iblisi. Yarında o beni üter odesiriz. Olaya birde böyle bak.

5. Endekisi yükseltmek kolay @yörük@ abi, o iş bende ama bunu yükseltmek çok zor o yüzden yuvarlayalım aşağı gitsin. zaten Karax abide maliyet düşürmüş taktaci bunun hesabını sorar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

1 üye 2 ziyaretçi. Sabahlari genelde böyle, düşmeye başlarsa forumda çıt yok, suratlar asık, moraller bozuk. Kimse forumda olmuyor, düştü ya artık o günün dibini gördü yukarıya kafasını çevirdi forum bir anda dolusuyor.
    Bakalım bu sabahta o sabahlardan mı olup aşağı mı çevirecek yoksa yukarı alıp tersi mı olacak. Yukarı alırsa eğer forumda yazışmalar sabah erken başlar. Almazsa yine dejavuya devamke..
    Ytd.

1 üye 5 ziyaretçi. Bu ziyaretçiler gerçek yatırımcı, işte bu. Diğerleri yanaktan makasci 😊 ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kamyon sürücüsü yok, lastikler patlak! Jantta gidiyoruz. Teb dün fitili ateşlemiş sanki ama kendi ortalarda yok, sen dün geri döndün! Senin o muhteşem dönüşlerin, kabus gibi ortam 😊 ytd
    Dün kamyon deyince bugün kamyoncular karambarcilar derneğinde yazmışlar!

Almanya'da sanayi üretimiyle güçlü bağlantısı olduğu öngörülen kamyon
    otoyol kilometre endeksinde artış yaşandı.

Almanya Federal Mallar Taşımacılığı Ofisi (BAG) ve Almanya Federal
    İstatistik Ofisi (Destatis) tarafından hesaplanan verilere göre,
    Almanya otoyollarında dört veya daha fazla dingilli kamyonların yaptığı mesafe Nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 0,9 arttı.

Takvim etkisi ayarlanmış verilere göre, geçen yılın aynı ayı ile karşılaştırıldığında yüzde 0,2 artış görüldü.

Karayollarındaki kamyon kilometresi, sektördeki mevcut ekonomik gelişmelerin erken göstergelerine işaret ediyor. Dolayısıyla kamyon kilometre endeksi ile ekonomik faaliyet endeksleri, özellikle de imalat üretim endeksi arasında açık bir bağlantı olduğu belirtiliyor.
    Dün kamyon deyince bugün kamyoncular karambarcilar derneğinde yazmışlar!

Almanya'da bugün Mart ayı için açıklanan sanayi üretiminde yüzde 0,4 düşüş yaşandı.

Sayfa 477/544 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •