Arama sonucu : 4559 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Ama şunu söylemek isterim.
    Zamanı gelince bu tahtayı kimse tutamayacak, kısrak gibi koştura koştura gideceğini hissediyorum. Ama ne zaman bilmiyorum.
    2031 olabilür belki

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Arada yazmaya da gel renk oluyorsun topiğe 😊 yalnızlık kötü!
    Bir kaç eski arkadaş var sadece onlar genelde hep sessizlerdi. Son zamanlarda kartopu Hc var o sağolsun elinden geldiğince paylaşım yapıyor ama sessiz ve derinden. Ytd

Ne 2130 muş arkadaş. Hazmetmedin mı hala orayı? Ytd

Robotunu yiyem senin ben. Ne sıkıntın varmış ne derdin varmış be senin. Senin robotun bile seni anlamamistir. Ytd

Ne oldu gördünde rahatladin mı şimdi? Bırak bu işleri bu ayakları. Geri çekilmeler bi havalar falan. Ne oldu gördünde ne oldu. Hadi geç bu işleri de önümüze bakak.. ytd

Seni gidi fındık kurdu seni. Laa orda bir kere direnç yok. Aracı kurumların bazilarida orayı yazmış gap cartcurt diye. Orada ne var, yukarıdan atlayan bir topluluğun alımı var, yoğunlaşmış bölge. Kalan kalmış mıdır bu zamana o gaptan, varsa eskiler vardır. Bir türlü anlayamadın bu işleri.
    Ama elleri gördüğün için kim ne yapıyor ne ediyor işte avantajin o senin. Bizde kendi kendimize yorum yapak.. tahta kurusu gibi kemir dur sen. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Arada yazmaya da gel renk oluyorsun topiğe 😊 yalnızlık kötü!
    Bir kaç eski arkadaş var sadece onlar genelde hep sessizlerdi. Son zamanlarda kartopu Hc var o sağolsun elinden geldiğince paylaşım yapıyor ama sessiz ve derinden. Ytd
    Arada bi uğrarım sıkıntı olmaz da, konuşacak pek bişii olmuyor.
    Tahtaci sürekli ve genelde sabah satıp akşama yerine koymakla meşgul olduğu için bu hisse gram yol almıyor, tam soyguncu herifin teki

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •