Arama sonucu : 507 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Sultanbeyli Tansaştayım fiyatlar gerçekten iyi.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Sultanbeyli Tansaştayım fiyatlar gerçekten iyi.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arkadaşlar şimdi şirketin 2024 mağaza açılış hedefinde baya bir daralma var geçen yılla oranla.
    Keza yeni mağaza açılışları ve kapanan mağaza sayısı son günlerde baya bir dengelendi. Sayı artmıyor desek yerinde olur.
    Wikipediada söyle bir bilgi var;
    Tansaş, 2005 yılında*Migros*bünyesine katıldı. Migros'u 2015 yılında satın alan*Anadolu Grubu'nun Migros ve Tansaş markalarını tek çatı altında toplamaya karar vermesi sonucu Tansaş market zinciri 2016'da feshedildi.[1]
    Aklımdaki soru şu?
    Arkadaşlar zaman zaman Tansaş marketinden bahsediyor. Migros mağaza sayısında frene basılmış olmasının nedeni, migrosa bağlı tansaş market zinciri adıyla yeniden bir örgütlenme mi yapılıyor acaba?
    Böyle bisey olsa kap bildirimi yapması gerekmez mi? Netten baktım tansaş adıyla kaç market var diye, sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.
    Sorular sorular...

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şimdi şirketin 2024 mağaza açılış hedefinde baya bir daralma var geçen yılla oranla.
    Keza yeni mağaza açılışları ve kapanan mağaza sayısı son günlerde baya bir dengelendi. Sayı artmıyor desek yerinde olur.
    Wikipediada söyle bir bilgi var;
    Tansaş, 2005 yılında*Migros*bünyesine katıldı. Migros'u 2015 yılında satın alan*Anadolu Grubu'nun Migros ve Tansaş markalarını tek çatı altında toplamaya karar vermesi sonucu Tansaş market zinciri 2016'da feshedildi.[1]
    Aklımdaki soru şu?
    Arkadaşlar zaman zaman Tansaş marketinden bahsediyor. Migros mağaza sayısında frene basılmış olmasının nedeni, migrosa bağlı tansaş market zinciri adıyla yeniden bir örgütlenme mi yapılıyor acaba?
    Böyle bisey olsa kap bildirimi yapması gerekmez mi? Netten baktım tansaş adıyla kaç market var diye, sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.
    Sorular sorular...

https://www.bisektor.com/migros-tansas-gross-aciliyor/
    Bu konuda bilgisi olan var mı ? 2024te tansaş adıyla mağazalar açılmaya başladı. Bunlar, Migros’un açtığı mağaza sayısında yer alıyor mu? Kulaklarımda, özgür tort'un 5 yılda yeni bir migros yaratacağız sözü çınlıyor.
    Sayın Cari ortak, belki sen bu konuda bize aydınlatıcı bir bilgi verirsin.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •