Sayfa 684/1002 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Dijital çağındayız her şey sosyal medyada var. Adam rahip ajan diyor ben varken çıkmaz diyor çıkıyor, faiz sebep enflasyon sonuç diyor tersi oluyor şimdi. Pak partinin kurulmasından yıllar önce açılan üniversiteleri ben açtım diyor. Diyor da diyor tık yok. Demek ki bu ülkenin bir çoğu dağda bayırda yaşıyor ve zeka seviyesi donma sıcaklığının altında.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,474
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yargıç Ahmet Çakmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Mayıs 2023 cumhurbaşkanı seçiminde 3. kez aday olmasını Yüksek Seçim Kurulu na (YSK) taşıyarak itiraz etmişti.

İtirazının ardından Çakmak, Hâkimler ve Savcılar Kurulu nun (HSK) hedefi haline gelmişti.

HSK nin başlattığı soruşturma kapsamında Çakmak a iki kez yer değiştirme cezası verilirken Hâkimler ve Savcılar Yasası nca meslekten iki kez yer değiştirme cezası verilen kişinin meslekten çıkarılacağı düzenleniyor.

Bu nedenle de Çakmak ın meslekten ihracı da istendi. Çakmak, yarın HSK Genel Kurulu nda yüz yüze savunmasını yapacak.

Savunmasından önce sosyal medya hesabından kamuoyuna açıklamalarda bulunan Çakmak, Şu anda başvurum Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi nin (AİHM) önünde. Güneş dahi donabilir. Ama Türkiye de adalet aramak beyhudedir. Milletin egemenliğine sahip çıkmasını istiyorum. Ben de bağırından geldiğim milletimin sinesine dönüyorum ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa
    ARTIK HAK ÜLKEDE ARANMAZ HALE GELDİ,EN SON ŞERİATI ELEŞTİREN avukatın SONUNU GÖRDÜK,ANAYASAYI KALDIRMA HAMLELERİ VS...Kusura bakmasın yöneticiler büyük harf yazdığım için,çünkü durumumuz vahim !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,474
    Demokrası araç diyenden bu ülkeye hayır gelmez.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Demokrası araç diyenden bu ülkeye hayır gelmez.
    Vahim olani, isimiz bitince ineriz..! demesi.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla bunlar memleketlerine de gidip geliyorlar.Ama genelde hep buradalar.Genelde orta sınıf insanlar,kendi ülkelerinde yaşamaya emekli maaşlarının yetmeyeceğini söylüyorlar.Tabi bunlar beyan ,gerçek nedir tam biliyorum desem yalan olur.
    Ben bir süre İngiltere'de yaşadım, babam da Alamancı idi Avrupa'daki yaşam şartlarını yakından takip ediyorum. Antalya'da yaşayan Avrupalılar doğru söylüyor, orada kendi emekli aylıkları ile geçinmeleri çok zor. Bakmayın siz, beğenmiyorsanız Türkiye'ye dönün diye gurbetçilere çemkirenlere. Almanya'da da hayat şartları çok zorlaştı. İster Alman olsun isterse Almancı Türkler olsun ''Yaşam maliyeti arbitrajı'' ından faydalanıyorlar. Yani orada kazanıp burada yiyorlar, olayın özeti bu.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ediyoz işte oda ne varsa döküyor
    içind ekalmıyor
    ihtiyarları rahatlatmak lazım
    gerçi meme meselesine az takıldım ama yok bişe demiş sıkıntı yok
    Başkan nerdesin iç çamaşırı dükkânına mı gittin yoksa

7. Bundan sonra ki aşama Rusya gibi olabilir. 4 sene sonra seçime girecek partiler bile elenebilir.

Altina dikkat.her an patliyabilir.

Sayfa 684/1002 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •