Sayfa 118/147 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1175 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    06/02/2024 tarihinde T/A hocamın analiz edip PİMİ çekilmiş bomba olan BAGFS sonun da % 600 bedelliyi SPK kabul etti

Benim elimde var bundan sonraki süreci takip edeceğim artık .....
    Bu şekilde takip etmek çok hoşuma gidiyor...

Hisse soruluyor, bazen böyle özenip bezenip çalışma yapıyorum ama sonra ben de ne yazdığımı hatırlamıyorum...

O an için bir şeyler söylemiş oluyorum ama isâbet oranım nedir, analziler başarılı mı oluyor bilemiyoruz...?

BAGFS özelinde analizin şu ana kadar kısmı fena değilmiş. Bundan sonrasını da merak ediyorum...?

Sayfanın bu şekilde aktif kalması en büyük temennimdir...

İnşaAllah zamanla o da olacaktır...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Aleyküm Selam eskimeyen Dostum...

Hoş gelmişsin sayfamıza...

Uzun zaman oldu görüşmeleyeli...?
    Yurt dışı çalışmalarım olduğundan sanal ortama pek vakit bulamadım doğrusu. Nadiren geldiğimde, hisselerimin sayfasını okudum hepsi o kadar. Son birkaç sayfayı okuduğumda eskilerden tanıdığım sadece lütfü nickli arkadaş.
    Vakit buldukça senin teknik yorumlarını takip etmeye çalışacağım kardeşim.
    Allaha emanet olun...

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Yurt dışı çalışmalarım olduğundan sanal ortama pek vakit bulamadım doğrusu. Nadiren geldiğimde, hisselerimin sayfasını okudum hepsi o kadar. Son birkaç sayfayı okuduğumda eskilerden tanıdığım sadece lütfü nickli arkadaş.
    Vakit buldukça senin teknik yorumlarını takip etmeye çalışacağım kardeşim.
    Allaha emanet olun...
    Her zaman bekleriz...

Genelde buralardayım. Yazlım yapmadığım zamanlar başkalarına yardımcı olabilmek için buralardayım...

Trade ile işim olmadığı için seans sıkıntım yok...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Her zaman bekleriz...

Genelde buralardayım. Yazlım yapmadığım zamanlar başkalarına yardımcı olabilmek için buralardayım...

Trade ile işim olmadığı için seans sıkıntım yok...
    Muhabbet için takılırız kardeşim, sanalda uzun zamandır hisse paylaşımı yapmıyorum. malum çok fazla dengesiz var.
    3 kuruş kaybettiklerinde beddualar havada uçuşuyor (sanada az giydirmediler pkartta). sen biliyorsun benim ana hissemi,sabırla bekliyoruz. Geçen yıl İstanbulu terk edip Sakarya ya yerleştim. Emekli kafası İstanbul u kaldıramadı, sessizlik ve yeşilde huzur bulduk Allaha şükür.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Muhabbet için takılırız kardeşim, sanalda uzun zamandır hisse paylaşımı yapmıyorum. malum çok fazla dengesiz var.
    3 kuruş kaybettiklerinde beddualar havada uçuşuyor (sanada az giydirmediler pkartta). sen biliyorsun benim ana hissemi,sabırla bekliyoruz. Geçen yıl İstanbulu terk edip Sakarya ya yerleştim. Emekli kafası İstanbul u kaldıramadı, sessizlik ve yeşilde huzur bulduk Allaha şükür.
    Artık akıllandım, kendi hisselerimden ve yaptıklarımdan bahsetmiyorum...

İyilik yaparken, çok bedduâ almışlığım vardır ama ters tepki yaptı. Çok şükür eskisinden daha sağlıklıyım...

Şimdi genel hisse yorumları yapıyorum. Gözüme çarpan olursa paylaşıyorum. Böylesi çok daha iyi...

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bu şekilde takip etmek çok hoşuma gidiyor...
    Hisse soruluyor, bazen böyle özenip bezenip çalışma yapıyorum ama sonra ben de ne yazdığımı hatırlamıyorum...
    O an için bir şeyler söylemiş oluyorum ama isâbet oranım nedir, analziler başarılı mı oluyor bilemiyoruz...?
    BAGFS özelinde analizin şu ana kadar kısmı fena değilmiş. Bundan sonrasını da merak ediyorum...?

Sayfanın bu şekilde aktif kalması en büyük temennimdir...
    İnşaAllah zamanla o da olacaktır...
    Hocam bende arzu ediyorum bu şekilde yapabilmeyi diyorum ki dostlarımı sıkıp kafasını ağrıtırım hoş olmaz diye çekinerek aktif olamıyorum
    teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam bende arzu ediyorum bu şekilde yapabilmeyi diyorum ki dostlarımı sıkıp kafasını ağrıtırım hoş olmaz diye çekinerek aktif olamıyorum
    teşekkür ederim
    Eşit katılımlı paylaşımlar olursa güzel olur...

Tek taraflı olursa hep bir iki kişiye yük bineceği için bir zaman sonra zorlanılabilir...

Ben elimden geldiğince müsait oldukça paylaşım yapabilirim. Çok yoğun olduğum zamanlarda mecburen sadece okuyup geçiyorum. Sonra müsait olduğumda cevap verebiliyorum....

Çnükü artık yaşımız geçiyor. 55 bitecek, günler kaldı...

Konsantrasyonu kaybedince tekrar yakalamsı zor oluyor...!!!

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eşit katılımlı paylaşımlar olursa güzel olur...
    Çünkü artık yaşımız geçiyor. 55 bitecek, günler kaldı...

Konsantrasyonu kaybedince tekrar yakalaması zor oluyor...!!!
    Benim yaşta 60 a bir kaldı ama kendimi baya dinç ve dinamik hissediyorum.
    günlük en az 20 km bisiklet binerim ve aktifim dir.

elimde olduğu için BAGFS bedelliye katılıyorum yatırım hesabınızda nakit olduğu sürece herhangi bir şey yapmama gerek yok otomatik olarak bedelliye katılım sağlarım diye düşünmekteyim.

Bu gibi durumlarda aslında kurumu arayıp bedelliye katılacağımı ve bedellide öncelik vermelerini istemek gerek, özellikle bankalarda 15 günlük süreyi bekledikleri için hesaba geçişlerde gecikme yaşanıyor,
    uyanık olmak gerek bankalar bu konuda pek esnek değil para eksik der geçer, aracı kurumlar uyarır fakat bankalar pek ilgilenmez.

Sayfa 118/147 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •