Sayfa 137/137 İlkİlk ... 3787127135136137
Arama sonucu : 1092 madde; 1,089 - 1,092 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. [IMG]tekniğin yanında temele bakılsa yada piyasa değeri karşılaştırması yapılırsa daha sağlıklı olur.[/IMG]

Elbette daha sağlıklı olur Lütfü hocam.
    Benim söylemek istediğim Kozal a bakıldığında daha net anlaşılır örnek olarak.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]tekniğin yanında temele bakılsa yada piyasa değeri karşılaştırması yapılırsa daha sağlıklı olur.[/IMG]

Elbette daha sağlıklı olur Lütfü hocam.
    Benim söylemek istediğim Kozal a bakıldığında daha net anlaşılır örnek olarak.
    Hocam aynen, adamlar fakirin fukaranın hakkını gözü kapalı yiyorlar, şirketlerin karını yemişler çok değil, gözlerini toprak bile doyurmuyor..
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hocam aynen, adamlar fakirin fukaranın hakkını gözü kapalı yiyorlar, şirketlerin karını yemişler çok değil, gözlerini toprak bile doyurmuyor..
    Yapacak bir şey yok hocam, arada bizler de gümbürtüye gidiyoruz ona sinir oluyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Aynı dönemleri yaşamışız...

Ben Amiga 500 ile başladım. Orada Basic dili ile kodlama yapardım. Şimdi o günlere gittim...
    Amiga 500; orta okula ilk başladığım sene dil laboratuvarında görmüştüm.
    Ondan önce Commodore 64 ortalığı kasıp kavuruyordu.
    İlk bilgisayarımı üniversitedeyken 1994 senesinde aldım 486DX2-66..

Epeydir; 10 sene olmuştur; günlük bültenlerden ve çeşitli web kaynaklarından verileri alıp işlem yapıyordum.
    Kendi yazdığım programları kullandım.
    Veri indirip yüklemesi yormaya başladı; edge web driver kullanımında sorunlar oluyordu; ve son zamanlarda anlık ve periyot verisine iDeal ile geçiş yaptım.
    4 aydır kullanıyorum, yaklaşık dokuz bin satırlık bir kütüphane oluşturdum, detaylı sorgu kodları yazdım, yavaş yavaş robot kodları yazmaya geçeceğim. İyi oldu hazır program.

Kendi oluşturduğum ara yüzlerden örnekler:
    XU100 Günlük
    ISCTR Günlük
    Ara yüz örneği (User Interface)

Tekrar selamlar, iyi geceler.
    Teknikte zorlama yoktur..

Sayfa 137/137 İlkİlk ... 3787127135136137

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız