Sayfa 38/185 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1479 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    sanayi ve teknoloji bakanı 2030 yılına kadar 150 yazılım şirn ardyazılımın 2030 da en az 3 milyar dolar değere ulaşacağı kanaatindeyim.ketinin en az 100 tanesinin değeri 1 milyar dolar olacak demiş. benim öngörüm 2030 da ardyz en az 3 milyar dolar değere ulaşacaktır.hayal mahsülü bir öngörüdür dikkate almayın derim
    Sanayi bakanı sallamış

2.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Sanayi bakanı sallamış
    Şimdi ağır konuşacagim da neyse. Sanayi bakani az bile demiş. Senin gibi vizyonsuzlara demedi bunu. Öngörüsü olanlara dedi. Bizim ardyz nin 6 yil sonra en az 2 milyar dolar olacağını gormemek icin biraz kör olmak lazım. 6 yılda dolar 70 lira olsa şirketimizin piyasa değeri 140 milyar eder. Hisse başi 700 ila 900 arasina gider. Ben biraz daha palavra atayim . 3 yılda bin lira beklentim var desem herkes guler bana. Yatirim tavsiyesi degildir. Beni baglar

3. Bilançolar dolar olsaydı, muhtemelen Enflasyon muhasebesi uygulamayacaktı. Benim mantığıma göre,
    2022/9 9.4 milyon dolar
    2022/12 18 milyon dolar
    2023/9 17 milyon dolar kar gelmiş.
    2023/12 30 milyon dolar ile 34 milyon dolar arası kar beklerim. Tutmama ihtimali çok yüksek ama
    Dolar kurunu 30 dan almayın hata edersiniz, 23.75 den hesaplarsan 712 milyon tl civarı kar beklentisi ortaya çıkar.

4. ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Şimdi ağır konuşacagim da neyse. Sanayi bakani az bile demiş. Senin gibi vizyonsuzlara demedi bunu. Öngörüsü olanlara dedi. Bizim ardyz nin 6 yil sonra en az 2 milyar dolar olacağını gormemek icin biraz kör olmak lazım. 6 yılda dolar 70 lira olsa şirketimizin piyasa değeri 140 milyar eder. Hisse başi 700 ila 900 arasina gider. Ben biraz daha palavra atayim . 3 yılda bin lira beklentim var desem herkes guler bana. Yatirim tavsiyesi degildir. Beni baglar
    Haddini bil 2020,
    Git az ötede çığırtganlığını yap. Bıkmadınız bi uçacaz kaçacaz şöyle olacağız böyle olacağız muhabbetlerinden.
    Bak bakalım ben Ard ile ilgili birşey demiş miyim? Ya da bakan demiş mi?

5.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Herkesle saygısız bir üslup ile konuşmaya son vermelisin. Gelmiş bugünkü değerini dolar olarak hesaplayıp 3 milyara dolara ulaşması için ne kadar yükselmesi gerektiğini hesaplamak yerine 6 yıl sonra dolar 70 lira olsa gibi cahilce bir hesap yapıyorsun sonra da birşey biliyormuş gibi etrafa catiyorsun.

6. EDS işine 20 bin dolarlık iş diyen sen, SAMAT SAMAT diyen sen herkese çatan yine sen. İlla yüzüne mi vuralım

7. Bu hafta 50 li fiatlara alışırız dedik 50 nin üzeri için bir kurumun 400-500 bin lot mal alması lazım.. Bellimi olur Arda kardeşten güzel bir kap sürprizi gelirse 52 ninde üzerine otururuz..

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Herkesle saygısız bir üslup ile konuşmaya son vermelisin. Gelmiş bugünkü değerini dolar olarak hesaplayıp 3 milyara dolara ulaşması için ne kadar yükselmesi gerektiğini hesaplamak yerine 6 yıl sonra dolar 70 lira olsa gibi cahilce bir hesap yapıyorsun sonra da birşey biliyormuş gibi etrafa catiyorsun.
    Cahil senin gibi zavallilara denir. 3 kurusluk aklinla ne anladin da konusuyorsun. 32 yillik borsaciyim. Tahminlerimde hic yanilmadim. Istersen bi gun gel sana ders vereyim. Hem de bedava

Sayfa 38/185 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •