Sayfa 53/179 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1481 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yazılımların en az hasarla atlatmasını bekliyorum bu enflasyon muhasebesi meselesini

600 civarında bir net kar beklerim enflasyon muhasebesine rağmen
    inşallah öyle olur. harika olur. merakla bekliyorum

2. Hacim iyice düştü bugün veya pazartesi bence yukarı sert atak bekliyorum
    Buralarda bir kaç gün daha dinleneyim derse onada eyvallah tabi

3. Kapanışı hoş olmadı. Fonet tavandan tabana gitti, ondan etkilendi biraz sanki

Yazılımlara topyekün bir satış gelmedikçe rallinin devamını beklerim önümüzdeki hafta

4. Hedef portföy yatirimci toplantisindayım.

Yunus Şahin ve Yaşar Yıldırım var.

Yunus Şahin Ardyz ile ilgili konustu.

Kısaca beklenti devam ediyor dedi.

Video atabilirsem atacacagim ilerleyen saatlerde.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hedef portföy yatirimci toplantisindayım.

Yunus Şahin ve Yaşar Yıldırım var.

Yunus Şahin Ardyz ile ilgili konustu.

Kısaca beklenti devam ediyor dedi.

Video atabilirsem atacacagim ilerleyen saatlerde.

https://youtu.be/89_t8SewI9E?si=hd6h23SVhnWFRhCp

Burada aslında Ard ozelinde genel bir yorum yaptı Yunus Şahin. Yazılım sektöründe bir ara kfein i de portföye aldıklarinı ama çıkardıklarını anladim. Şuanda Ardyz harici başka bir yazilim-bilişim şirketi yok yonettikleri portföylerde. 3 ayda bir portföydeki şirketlerle görüşme yaptiklarınıda belirtti ayrıca.

Ben genel olarak Ardyz de beklentilerinin devam ettiğini anladım.

6. Teşekkürler balıkadam. Bu gençler işi biliyorlar, hala ard tutuyorlarsa mantıklı bir sebebi vardır

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    https://youtu.be/89_t8SewI9E?si=hd6h23SVhnWFRhCp

Burada aslında Ard ozelinde genel bir yorum yaptı Yunus Şahin. Yazılım sektöründe bir ara kfein i de portföye aldıklarinı ama çıkardıklarını anladim. Şuanda Ardyz harici başka bir yazilim-bilişim şirketi yok yonettikleri portföylerde. 3 ayda bir portföydeki şirketlerle görüşme yaptiklarınıda belirtti ayrıca.

Ben genel olarak Ardyz de beklentilerinin devam ettiğini anladım.

Hedefin fonlarını nnf hkh ve fnt özelinde takip ediyorum. Aslında beni ardyz'ye yönlendiren de onlar olmuştu. Özellikle FNT de hisse seçimlerini temel analize göre yapıyorlar. İstikrarlı bir şekilde artırıyorlar ardyz'yi. Önemli ortaklarından biri hedef. İçeriden bilgiler geliyordue. Bu toplantıda da gündeme geldiyse yüzde yüz ciro artış beklentisi en az bir yıl daha tutanaklarını düşünüyorum. ARDYZ üzerine bir sorudan mi konu açıldı yoksa bilişim sektöründen çıkarak kendileri mi bahsetti. Detay bilgileri verebilirsiniz müteşekkir olurum.

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Hedefin fonlarını nnf hkh ve fnt özelinde takip ediyorum. Aslında beni ardyz'ye yönlendiren de onlar olmuştu. Özellikle FNT de hisse seçimlerini temel analize göre yapıyorlar. İstikrarlı bir şekilde artırıyorlar ardyz'yi. Önemli ortaklarından biri hedef. İçeriden bilgiler geliyordue. Bu toplantıda da gündeme geldiyse yüzde yüz ciro artış beklentisi en az bir yıl daha tutanaklarını düşünüyorum. ARDYZ üzerine bir sorudan mi konu açıldı yoksa bilişim sektöründen çıkarak kendileri mi bahsetti. Detay bilgileri verebilirsiniz müteşekkir olurum.
    Yok hocam hisse bazlı soru almıyorlardı ama fondaki hisselerin 2024 beklentilerini anlatırken konu açıldı. Yukarıda da bahsetmiştim belirli periyotlarda tuttuklari sirketleri ziyaret ediyorlarmış. Muhtemelen ardyz ziyaretide yapıp 2024 beklentilerini olusturdular diye düşünüyorum.

Sayfa 53/179 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •