Sayfa 155/190 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1514 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bu kesin mi? Vuk da yoksa UFRS de de olmayabilir.
    Kesin hocam. Açıklamayı okuyunca anlaşılıyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Miatk in % -3.80 olduğu yerde biz %3 yukaridayız. Olması gereken oluyor, umudum artıyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mia tek tam dolandırıcı.. Adamlar 68 tl den yabancıya sattık dedikleri hisse 15 gündür yat fin dan tahtaya geliyor..SPK da bu vurguna ses çıkarmıyor..

4. Bilançoda eğer gelirse 500 milyon kar aslında birçok sanayi kuruluşlarının getiremediği bir rakamdır..Bakın gelen bilançolara çoğu zarar veya çok az kar.

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Mia tek tam dolandırıcı.. Adamlar 68 tl den yabancıya sattık dedikleri hisse 15 gündür yat fin dan tahtaya geliyor..SPK da bu vurguna ses çıkarmıyor..
    Onlar da haklı, 60-65 fk etmeyeceğini düşünüp giriştiler bu işe.
    Miatek 500 milyon kar üretmiş, şu an 55 katını göze alıyorlar. Ardyz nin de 500 kar üretmesi olası f/k si dört de biri. Şu anlama geliyor bu orta gelecekte miatek ardyzden 4 kat fazla kar edecek.

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Ardyz TL Aylık grafigimiz..
    Muhtemelen aylık kapanis mumunu doji ile (42-43 araliginda) yapma niyetindeler..

Benim için 1.30$ (Anlık kur ile 42.3x) üzerinde kapanis kafi.43.4x/5x üzerinde yaparsa ay kapanisini ballı kaymak olur.

Eger bu şekilde bir kapanis olursa mumlari yorumlarsak Mart ayı sert bir satış kırmızı mum.Eger dusundugum gibi olursa Nisan ayı doji ile dengeleme ve Mayıs ayı hareketin yönünü tayin edecegi karar zamani olabilir.Umarim 500 milyonun altında kalmayacak bir kâr ve geleceğe pozitif bakmamizi sağlayacak güçlü bir bilanço açıklarlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Aylıkta doji kapanisi,1.30$ uzeri ve dün en yüksek seviye olarak test edilen önemli direnc olarak düşündüğüm 43.5x seviyesi üzerinde kapanis.Daha ne olsun.Masallah..

Aylık TL güncel grafiği..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7. Evet hocam. Ben de takip ediyordum miatk'teki gelişmeleri. Şirkette her şey yolunda 3 ortak uyumlu çalışıyoruz dediler Habertürk YouTube programında. Aradan bir ay geçti ortaklardan biri ayrıldı diğerleri onun hissesini alıp yabancı yatırımcıya sattık dediler. Aradan fazla geçmedi kendileri de ekstra pay sattılar güya yabancı kurumsal yatırımcıya. Ardından kap bombardımanı yaptılar şu alanda bu alanda faaliyete başlıyoruz diye. Fakat somut hiç bir şey yoktu ortada. Bir süredir de küçük yatırımcıya iteliyorlar hisseleri. Ardyz patronunun adı çıkmış kötü patron diye.

8.  Alıntı Originally Posted by Demiraslan Yazıyı Oku
    Evet hocam. Ben de takip ediyordum miatk'teki gelişmeleri. Şirkette her şey yolunda 3 ortak uyumlu çalışıyoruz dediler Habertürk YouTube programında. Aradan bir ay geçti ortaklardan biri ayrıldı diğerleri onun hissesini alıp yabancı yatırımcıya sattık dediler. Aradan fazla geçmedi kendileri de ekstra pay sattılar güya yabancı kurumsal yatırımcıya. Ardından kap bombardımanı yaptılar şu alanda bu alanda faaliyete başlıyoruz diye. Fakat somut hiç bir şey yoktu ortada. Bir süredir de küçük yatırımcıya iteliyorlar hisseleri. Ardyz patronunun adı çıkmış kötü patron diye.
    hastane yazılımlarını Amerikalılara iyi fiyata satmışlardı. 2024/1 geçen yılın karını geçecek diyordu patronları. Bence de kapları biraz gereksiz ama iyi işler de yapıyorlar,
    Öte yandan, yüksek fk bizim işimize gelir. Umarım fiyatı 2 ye katlar da biz de nasipleniriz

Sayfa 155/190 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •